Aktywne Wpisy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

stndix +105
#budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
źródło: image
Pobierz




[](https://www.reddit.com/r/German/comments/7ya8jc/very_creative_german_artist_christoph_niemann/) #artist, #christoph #niemann visual storyteller
Below are a few, I have chosen a few works from his instagram
[https://steemit.com/inspiringartist/@moderators/dazzling-and-inspiring-artwork](
https://steemit.com/inspiringartist/@moderators/dazzling-and-inspiring-artwork)
Ps: ciekawe kiedy wypok się podzieli z tobą zarobionymi szeklami
Ps poprawiny link;
https://steemit.com/inspiringartist/@moderators/dazzling-and-inspiring-artwork
@mario-zdk: Przyjacielu, https://steemit.com/@breadcentric/transfers
https://steemit.com/inspiringartist/@moderators/dazzling-and-inspiring-artwork