Wpis z mikrobloga

Dobra, Bianchi Via Nirone 7 do którego tak się śliniłem, odpada. Rama za duża. Jak ktoś nieco wyższy (185 cm?) jest na kupnie, to polecam: http://allegro.pl/show_item.php?item=7066955158 bo można jeszcze urwać kilka stówek z ceny.

Być może będę miał ofertę na Treki, to co byście proponowali początkującemu w #szosa? Jest sens pchania się w #przelaj, żeby spokojnie jeździć Drogą Pienińską?
Aironic - Dobra, Bianchi Via Nirone 7 do którego tak się śliniłem, odpada. Rama za du...

źródło: comment_fGsMPm5egeBic89BAhrJCkn4cfMYZAZU.jpg

Pobierz
  • 9
@Aironic Szosą bym na Drogę do Czerwonego Klasztoru nie pojechał, ale gravelkiem owszem. Całkiem miło. Nawet na Lubań się udało.
Po asfalcie śmiga, ścieżek bocznych się nie boi. Ja jestem z gravela zadowolony.
@Aironic No to fakt. Niestety. Dziurawa trasa. Fajnie się objeżdża kamole Pienińskiej Drogi asfaltem na Leśnicę. Jest przewyższenie, ale traci się widoki przełomu.
@Aironic: Miałem tą bianeczkę i pogoniłem, nic specjalnego. Korba prawie najtańsza z możliwych(jeszcze na kwadrat!), za części do campy płacisz jak za złoto (pomijając w ogóle dostępność) no i te stare Xeony to też nie jest najwyższa półka.