Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 440
To była najśmieszniejsza kolejka w moim życiu xD stoi kolejka samych chłopów do kwiaciarni, nikt w sumie nie wie jakie i ile kwiatów powinien kupić, każdy w głowie ma myśl, że może jednak sobie odpuścić i kupić tylko wino i czekoladki, czemu to wszystko tyle trwa, ale jednak myśl, że wybranki ich serca będą smutne przeważa nad rozsądkiem xD ja czekałem prawie 40 minut, sporo mężczyzn jednak zaniechało czekania po chwili, pewnie stawiając na kwiaty w biedrze niedaleko albo klasyczne rafaello + gumki na taśmie
Wszyscy sobie miło heheszkowalismy, jakiś chłopak robił zdjęcia, ponoć na studia, kobiety przechodzące ulicą uśmiechały się pod nosem, atmosfera była śmieszna xD
#walentynki #zwiazki
BeDoEl - To była najśmieszniejsza kolejka w moim życiu xD stoi kolejka samych chłopów...

źródło: comment_FCxEyUk6rBFdLJyfl2bUcHgZ5kudx1TI.jpg

Pobierz
  • 69
@BeDoEl w zeszłym roku też stałem w takiej kolejce. I typ stojący przede mną przez okno zauważył na witrynie drzewko mandarynkowe i głośno się zamyślił, "może swojej kupię, nawet spoko wygląda i sobie podje"
@Dumpster: o tak dorosły człowiek oznacza że nie można kręcić beki z debili w walentynki xD naucz mnie jak być w takim razie dorosłym, moze mój syn będzie takim beta papciem jak ty dzieki tym radom i nie bedzie się kierował włąsnym rozumem a podążał stadnie jak baran xD
całe szczęście że znalazłem sobie inteligentną kobietę i najlepszy prezent dla niej to taki z zaskoczenia a nie bo walentynki i #!$%@?
@Dumpster: jednak tak działą bo dałeś dzisiaj, bo przecież WALENTYNKI to trzeba dać coś, później 8.03 bo też trzeba, kundle na całym świecie są tresowani żeby pamiętać o tych dwóch dniach w roku, jak was szanować skoro sami siebie nie szanujecie?
@steemm Ty uważasz że trzeba dać. Ty to powiedziałeś. Ja dałem dziś kwiaty bo wiedziałem że jej to sprawi przyjemność. Wygląda na to że to Ty jesteś niewolnikiem walentynek. Na mnie 14 lutego nie robi wrażenia. Kolejne kwiaty dostanie za 2 tygodnie. Bo sobie teraz tak zaplanowałem. Wyślę Ci zdjęcie :)
Wygląda na to że to Ty jesteś niewolnikiem walentynek


@Dumpster: nie jestem i nigdy nie byłem, moja żona również nie jest, mamy ten dzień raz że w dupie dwa że nawet głębiej :)

Na mnie 14 lutego nie robi wrażenia


Jednak robi bo dałeś dzisiaj a nie wczoraj, lub jutro. Wiedziałeś że dzisiaj trzeba i grzecznie jak wytresowany piesek poszedłeś po kwiaty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@steemm: na urodziny żonie i synowi też nic nie dajesz, bo nie chcesz być niewolnikiem dnia w którym się narodzili? "Hehe kochanie w #!$%@? mam, że dziś są twoje urodziny, dojrzej w końcu, prezent mogę ci dać bez okazji a nie tylko z powodu jakichś tam urodzin "?
#!$%@? się do ludzi którzy kupują #!$%@? kwiaty w dzień który z jakiegoś powodu kulturowego jest w ten sposób celebrowany. Jak dzieciak który