Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 440
To była najśmieszniejsza kolejka w moim życiu xD stoi kolejka samych chłopów do kwiaciarni, nikt w sumie nie wie jakie i ile kwiatów powinien kupić, każdy w głowie ma myśl, że może jednak sobie odpuścić i kupić tylko wino i czekoladki, czemu to wszystko tyle trwa, ale jednak myśl, że wybranki ich serca będą smutne przeważa nad rozsądkiem xD ja czekałem prawie 40 minut, sporo mężczyzn jednak zaniechało czekania po chwili, pewnie stawiając na kwiaty w biedrze niedaleko albo klasyczne rafaello + gumki na taśmie
Wszyscy sobie miło heheszkowalismy, jakiś chłopak robił zdjęcia, ponoć na studia, kobiety przechodzące ulicą uśmiechały się pod nosem, atmosfera była śmieszna xD
#walentynki #zwiazki
BeDoEl - To była najśmieszniejsza kolejka w moim życiu xD stoi kolejka samych chłopów...

źródło: comment_FCxEyUk6rBFdLJyfl2bUcHgZ5kudx1TI.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
stoi kolejka samych chłopów do kwiaciarni, nikt w sumie nie wie jakie i ile kwiatów powinien kupić, każdy w głowie ma myśl, że może jednak sobie odpuścić i kupić tylko wino i czekoladki, czemu to wszystko tyle trwa, ale jednak myśl, że wybranki ich serca będą smutne przeważa nad rozsądkiem xD


@BeDoEl: To jest całkiem urocze :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@pytaks: też tak uważam :D

@gumioki: wczoraj co innego robiłem :)
@steemm: wątpię, żeby któraś czegoś wymagała. Bynajmniej moja. To się nazywa "miłym gestem", niektórzy ludzie tak robią, bo sprawia im przyjemność czyjś uśmiech ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@steemm: a jakoś nie wiem, przed nowym rokiem. Raczej kwiatów nie lubi, a jeśli już to woli polne kwiaty a o takie w tym sezonie raczej ciężko.
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Od kilku lat kwiaty kupuję dzień wcześniej i nie w kwiaciarni tylko na targowisku kwiatowym. Dużo taniej i bez kolejek. Przechlapane być z kobietą co ma urodziny w walentynki.
  • Odpowiedz
@BeDoEl my jakoś nie obchodzimy dnia kobiet, walentynek, dnia mezczyzny, chlopaka itp... bo to wyglida tak jakby tego dnia kwiatek czy powiedzenie swojej drugiej polowce "kocham Cie" mialo większą moc. O związek i partnera się dba nie od święta...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@resuf: @Cyganeczka: a kto mówił, że nie okazujemy sobie miłości na codzień? :D na święta też mamy sobie nie dawać prezentu, bo kto to #!$%@? wymyślił, że akurat w ten dzień się daje prezenty pod choinkę?
Różowa, mimo że sceptycznie podchodzi do walentynek, była szczęśliwa jak wróciła z pracy, że przywitały ja kwiaty, czekoladki i inne drobiazgi. Poza tym dzień jak codzień, czyli zakochanie to stan 10/10 #pdk
  • Odpowiedz