Wpis z mikrobloga

Mirki! Jeśli jesteście na centralnym w Warszawie, to sprawdźcie czy na bankomacie PKO nr S1WA2917 jest założony skimmer. Czytelnik widział jakby ktoś coś zakładał, ale musiał gnać na pociąg. Zgłosił to za to na infolinie i został olany. My też zgłaszamy i też jesteśmy olewani (to w ogóle materiał na artykuł, wrzucimy go później). Teraz wygląda na to, żę trzeba wziąć sprawy w swoje ręce! Jeśli zdejmiecie skimmer, to dajcie znać na priwa ;)

#warszawa #skimmer #pkobp #banki #bankowosc #policja #bezpieczenstwo #security #niebezpiecznik.
  • 71
  • Odpowiedz
Słowo wyjaśnienia - bankomat wyposażony jest w system antyskimmingowy i działa poprawnie. Pracownik firmy sprzątającej zatrudnionej przez bank czyścił to urządzenie, ale gratulujemy czujności. W każdym wypadku, gdy klient ma podejrzenia dotyczące działania bankomatu, powinien zgłosić to na infolinii banku lub w oddziale - wystarczy, że poda jego lokalizację :).
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: @niebezpiecznik-pl: ja zgłaszałem kilka tygodni skimmer na bankomacie Euronetu. Niestety ale Pani z infolinii @mBank powiedziała ze muszę zadzwonić do Euronetu i mnie olała. Przyzwyczaiłem się już do olewania ludzi przez ludzi z tej infolinii wiec byłem przygotowany na telefon do Euronetu. Tam gościu nie bardzo wiedział co i jak, ale jakoś się udało i podobno wysłali techników.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: generalnie to powinien być jakiś wzór tego jak ma wyglądać bankomat danego typu.

A nie podchodzisz i przez kilka minut szarpiesz tą klawiaturę i czytnik kart żeby sprawdzić czy przypadkiem nie odpadnie.
  • Odpowiedz