Wpis z mikrobloga

#lata90 porozmawiajmy o zachowaniach, które odziedzieczyliśmy po dojrzewaniu w latach 90 i latach 00?

a) do dziś, gdy zostawiam gdzieś samochód, to staram się nie trzymać jakichś wartościowych rzeczy na widoku (ja to czasem się zapomnę, ale ojciec non-stop mi o tym przypomina). radia juz nie wyjmuję... :D

b) np. jak jadę na mecz mojej druzyny piłkarskiej, to przebieram się przed i po meczu.

c) czasem, gdy wychodzę na imprezę, to wyjmuje z portfela większość gotówki na wypadek jakby coś się zadziało. Mam 25 lat i nigdy w zyciu nikt mnie nie zdziesionował, ale jakoś tak to jarzmo lat 90 i wczesnych 00. nade mną spoczywa.

Macie więcej przykładów? #nostalgia #rodzina
  • 21
  • Odpowiedz
@MateMizu: to akurat nie, ale słoiki jak najbardziej. Zbieram przez cały rok i co roku wywalam je bo jak potrzebuje słoiki to normalnie w sklepie kupuje nówki gdzie nie ma problemu z zakrętkami które są nieszczelne xD
  • Odpowiedz
Mam 25 lat i nigdy w zyciu nikt mnie nie zdziesionował, ale jakoś tak to jarzmo lat 90 i wczesnych 00. nade mną spoczywa.


@haltdiefresse: Ciekawe jakie jarzmo lat 90 skoro wtedy cię nawet nie było. Ja dorastałem w tych latach i wcale nie było tak źle.
  • Odpowiedz
@haltdiefresse omijam uliczki gdzie w latach 90 był zazwyczaj #!$%@?, chociaż tam teraz siedzą takie dziadki jak ja, tylko dodatkowo zniszczone alkoholem

Co do auta to pamiętam typa, który z malucha na biwaku wyjął akumulator i kierownicę zeby mu nie ukradli xd
  • Odpowiedz
@haltdiefresse: co do "c" - ja mam kilka subkont w banku i na karcie trzymam max 1000zl - wiec jak mnie ktos dojedzenie to tyle sie zabawi karta. Jak mi sie konczy to w kilka sekund przelewam z drugiego konta. Tak juz 9 lat, od kiedy mam wiecej niz 1000zl majatku :D

@MateMizu a wez, ja jeszcze rozbieram drukarki zepsute, a bo moze mi sie przyda ktorys trybik czy
  • Odpowiedz
@haltdiefresse: Dziwnie się czuję jak wchodzę do jakiegoś sklepu już z zakupami. W aucie również staram się nie zostawiać nic cennego na widoku, ale to akurat myślę, że dobry zwyczaj, nawet dzisiaj.
  • Odpowiedz
@haltdiefresse Na mecze się nie przebieram, ale z resztą punktów mam tak samo. Choć np. na szczęście prawo jazdy zrobiłem już w takich czasach, że panelu radia nie zabierałem ze sobą, bo pamiętam jak ojciec zabierał ze sobą całe xD
  • Odpowiedz
O co chodzi z podpunktem b? Ma to na celu uniknąć pobicia?


@Karnyfejs: Niezgodność poglądów co do noszonych barw na koszulce to chyba najczęstsza przyczyna podbitych oczu w Polsce xD
  • Odpowiedz