Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem skąd braliście pomysły na swoje loginy :)
Czy mają jakieś wyjaśnienie, czy może są to calkowicie przypadkowe słowa? Napiszcie, a ja sobie rano poczytam.
U mnie to było tak, że w liceum mówili na mnie polik, bo mam okrągłe puce :D a mój wtedy chłopak, a obecnie mąż, jakoś na fali donguralesko przekręcał elpolako na elpoliko i tak zostało. Teraz sobie myślę, że trochę #rakcontent i #zenada, ale przecież nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_lynn2OMEmQ5RJyLpRTH7zq0vuv1BvMGg.jpg
  • 120
@elpoliko: Jak miałem naście lat to graliśmy z kumplami w RPG (AD&D) ale takie na kartkach z Mistrzem Gry, własnymi scenariuszami przygód itp. I tam moja postać miała właśnie takie imię jak mój nick.
@elpoliko: Miałem kiedyś awersję do zbytniego udzielania się w internecie i zakładania kont na stronach które sporadycznie przeglądam. Nie podobała mi się wizja zostania gdziekolwiek na stałe by bezproduktywnie marnować dłuższy czas patrząc w monitor. Miało to być konto jednorazowe na chwilę. Miałem kiedyś taki nick będąc na czacie i dużo osób pytało się czemu tak o sobie myślę, mogłem przez to podyskutować na życiowe tematy. Lubię analizować ludzkie zachowania. Obrazuję
Kolejna randomowa historia - grająć keidyś bardzo dawno temu w WoWa, często trafiałem na arenach na inny polski team, a w nim trzech śmieszków z nickami - Elegancko, Leśnydzban i ktoś jeszcze z równie "zabawnym" nickiem którego już teraz nie pamiętam (akcja sprzed dobrych 10 lat). No i tak mi się spodobał jeden z nich że go #!$%@?łem i używam do dzisiaj ¯_(ツ)_/¯ #worldofwarcraft

Wcześniej był jeszcze skrót od Shaggoth (z uniwersum