Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem skąd braliście pomysły na swoje loginy :)
Czy mają jakieś wyjaśnienie, czy może są to calkowicie przypadkowe słowa? Napiszcie, a ja sobie rano poczytam.
U mnie to było tak, że w liceum mówili na mnie polik, bo mam okrągłe puce :D a mój wtedy chłopak, a obecnie mąż, jakoś na fali donguralesko przekręcał elpolako na elpoliko i tak zostało. Teraz sobie myślę, że trochę #rakcontent i #zenada, ale przecież nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_lynn2OMEmQ5RJyLpRTH7zq0vuv1BvMGg.jpg
  • 120
Kitsu, to z japońskiego "mały, mały pomocnik", Kaiju oznacza "dziwną bestię", a reszta, czyli "kuwak" wkradła się randomowo, bo wypok nie chciał mi zaakceptować Kitsukaiju ( ͡° ʖ̯ ͡°). A wzięło się w sumie to od tego, że jestem niski, miły, pomocny, ale jak ktoś mnie #!$%@?, to zgnoję do cna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elpoliko: lool, ja swojej ksywki nie lubiłem, dlatego nick mam inny ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś z dobre 10 lat temu zacząłem grać z kumplami w wowa, to na szybkiego jakiś generator nicków do orków mi taki zrobił
@elpoliko miałem 8 lat i pierwszy internet. Szukałem nicku bo miałem coś w stylu dodox9942004 i w cdaction znalazłem Kogoś o nicku P4kai. No to zmieniłem pierwsza literkę na D i wyszło
@elpoliko: Dużo w piłkę grałem i bawiłem się we Freestyle Football (tricki z piłką) jak Ronaldinho w reklamach Nike, kumpel tak rzucił do mnie, mi się spodobało i zostało. :) A 8 od pierwszego (i ulubionego) numeru na koszulce w klubie.