Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem skąd braliście pomysły na swoje loginy :)
Czy mają jakieś wyjaśnienie, czy może są to calkowicie przypadkowe słowa? Napiszcie, a ja sobie rano poczytam.
U mnie to było tak, że w liceum mówili na mnie polik, bo mam okrągłe puce :D a mój wtedy chłopak, a obecnie mąż, jakoś na fali donguralesko przekręcał elpolako na elpoliko i tak zostało. Teraz sobie myślę, że trochę #rakcontent i #zenada, ale przecież nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_lynn2OMEmQ5RJyLpRTH7zq0vuv1BvMGg.jpg
  • 120
@ryba_twojej_mieczty: tak znany, że nie znam xD
@widaczew: jesteś fanem Widzewa ale pochodzisz z Tczewa, zgadłam? :)
@moria: tego to się nie spodziewałam, ciekawa dolegliwość aż muszę więcej poczytać na ten temat. Bylam pewna ze moria od podziemnego miasta krasnoludów z powieści Tolkiena, tylko wtedy avatar by nie pasował :)
@elpoliko: całe życie byłem Wasylem z racji nazwiska, a że w licbazie pojawił się na lekcji historii temat Wasyla Szujskiego następnym krokiem było przemianowanie na Szujskiego, a później skrócenie do szui, ale szuja nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elpoliko: zakładając moje pierwsze konto tutaj byłam fanka Mastertona, a Hazawin to postać z jego książki. Jak po kilku latach przypomniałam sobie o wykopie to założyłam konto, a ze tamta nazwa była zajęta to podwoiłam w