Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁOWNIE co drugim napotkanym chłopem. Można oczywiście tego nie robić, ale przepadają wtedy fajne itemy (wiem bo robie save przed kazdą interakcją z facetem), więc Ubisoft poniekąd zmusza graczy do gejostwa. Ale jakby kto pytał, to oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalach i decydować o pochówku xD

P.S. Zanim ktoś się zesra, że w starożytnej Grecji widok chłopa z chłopem nikogo nie szokował, to podobno w AC Valhalla jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #bekazlewactwa #lewackalogika #clownworld
smutny_kojot - Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁO...

źródło: maxresdefault (3)

Pobierz
  • 89
@smutny_kojot: To w sumie jedyna kwestia która mnie triggeruje w Baldur's Gate 3 - prowadzę w podobnie neutralny i merytoryczny sposób rozmowy z każdą postacią z party. I teraz o ile te żeńskie postaci owszem są mi przychylne i jakbym chciał to mogę to popchnąć w stronę bliższej relacji to każdy facet chce się od razu ruchać i gada o miłości do tego stopnia że ciężko jest utrzymywać zdrowe relacje.
Do
@kawior2007: no nie ściema, gejostwo w Grecji było czymś naturalnym. A gejostwo starego dziada z młodym chlopem to już w ogóle. Było nawet miasto, które dawało specjalneprzywileje gejom (Tybet). Ogólnie głównie to odnosiło się do pederastrii (czyli właśnie ruchania młodych chłopców), ale związki dorosłych były też powszechne - a jeśli to ty ruchales to nawet tobą nie gardzili. Gorzej jak to ciebie ruchali