Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem skąd braliście pomysły na swoje loginy :)
Czy mają jakieś wyjaśnienie, czy może są to calkowicie przypadkowe słowa? Napiszcie, a ja sobie rano poczytam.
U mnie to było tak, że w liceum mówili na mnie polik, bo mam okrągłe puce :D a mój wtedy chłopak, a obecnie mąż, jakoś na fali donguralesko przekręcał elpolako na elpoliko i tak zostało. Teraz sobie myślę, że trochę #rakcontent i #zenada, ale przecież nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_lynn2OMEmQ5RJyLpRTH7zq0vuv1BvMGg.jpg
  • 120
@elpoliko w mojej bylej pracy pracowal ziomek u ktorego podejrzewalusmy aspergera, co on czasami #!$%@? to az glowa mala. kiedys pokazali mu penis tapira. potem dlugi czas sie jaral ze tapir ma #!$%@? z lokciem xd i takiego dlugiego i ze nawet w 4k ogladal xd. kiedys podczas pracy w gifa z tanczacym snoopem wkleilem leb tapira i nazwalem go turbo tapir. ot i cala historyja xd
wiele osób widzę nie używa na wykopie tego samego nicka co gdzie indziej i ja też tak mam. Mój nick to wariacja innego nicka, a właściwie jego skrótu. Poza tym krótkie i proste słowo.
@elpoliko: Fajny wpis( ͡° ͜ʖ ͡°) Też się pochwalę. Kiedyś ucząc się do kolosa na studiach przeczytałem o specyficznym urazie głowy w ramach zespołu czołowego. Dokładnie chodzi o część nadoczodołową kory przedczołowej. Objawia się on tzw. nastrojem moriatrycznym. Inaczej mówiąc jest to niedająca się powstrzymać skłonność do śmieszkowania, głupkowatości, strojenia żartów, wypowiadania niefrasobliwych dowcipów i w szczególności komentarzy o tematyce okołoseksualnej ( ͡° ͜ʖ ͡