Wpis z mikrobloga

#niedocenianefilmy - część 2. "Cloverfield Lane 10"

Świetny thriller, który wyznaczył sobie za cel robienie jaj z przewidywań widza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli szukasz filmu zaskakującego to ten z pewnością przypadnie ci do gustu. Cloverfield Lane 10 zrobi Cię w balona nie raz, nie dwa, a praktycznie cały czas.

Historia zaczyna się w jakiejś piwnicy, która podobno jest schronem atomowym. Nasza główna bohaterka budzi się tam po wypadku samochodowym. Facet, który ją tam umieścił twierdzi, że doszło do wielkiego ataku chemicznego, a powietrze na zewnątrz jest skażone. Musi więc siedzieć w środku. Cały pic polega na tym, że do samego końca nie wiemy co jest prawdą, a co nie.

Skąd taka śmieszna ocena na filmwebie? Dużo osób narzeka na zakończenie, ale szczerze mówiąc... nie rozumiem dlaczego. Dla mnie jest logiczne i wystarczające. Jest to ogólnie wciągający film, z którego można mieć masę frajdy. Na filmwebie ocena 6,5/10 i u mnie 8/10.
#film #filmnawieczor #kino #thriller #waropoleca #niedocenianefilmy
Pobierz waro - #niedocenianefilmy - część 2. "Cloverfield Lane 10"

Świetny thriller, który...
źródło: comment_J7CeEDP6Avc6u2f98kHeSwfeCLimaDkQ.jpg

Widziałeś już "Cloverfield Lane 10"?

  • Tak, był rewelacyjny. 12.1% (14)
  • Tak, bardzo dobry. 25.0% (29)
  • Tak, dobry film. 31.9% (37)
  • Tak, ale średnio przypadł mi do gustu. 7.8% (9)
  • Tak i rozczarował mnie. 6.9% (8)
  • Tak, bardzo słaby. 4.3% (5)
  • Tak i to był gniot. 4.3% (5)
  • Nie, ale na pewno obejrzę w najblizszym czasie. 4.3% (5)
  • Nie, ale może kiedyś tam go zobaczę. 0.9% (1)
  • Nie i nie interesuje mnie. 2.6% (3)

Oddanych głosów: 116

  • 7
@waro bardzo mi się podobało a Goodmanowi dałbym Oscara za tę rolę (tak, widziałem Manchester.. i całą resztę), brak choćby nominacji to jakiś żart. ( ͡° ʖ̯ ͡°)