Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Jestem w trakcie kredytowania mieszkania.
Mam małe problemy z deweloperem. Bank do wstępnej decyzji udzielenia kredytu potrzebuje Oświadczenia Inwestora Zastępczego.
Pani w biurze deweloperskim twierdzi, że oświadczenie to może wydać i podpisać tylko notariusz (wizyta 800zł).
Jestem jeszcze przed jakąkolwiek decyzją banku odnośnie kredytu, a zawsze trzeba brać pod uwagę to że jednak może się go nie uzyskać i wtedy pieniądze są wydane na darmo.

Proszę o informację jak u Was to wyglądało z doświadczenia i dlaczego deweloper się upiera że takie coś wydaje tylko notariusz jak nawet u doradcy finansowego dostałem odpowiedź że są w stanie takie oświadczenie wydać bez notariusza. Pani w biurze deweloperskim ma notarialne pełnomocnictwo do podpisywania wszelkich umów dewelopera.

#mieszkanie #kredyt #kredythipoteczny #notariusz #budownictwo #deweloperka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest to standardowy załącznik gdzie deweloper opisuje co dla Ciebie buduje, jaka cena, ile wpłaciłeś i przewidywany termin zakończenia. Pod tym podpisuje się reprezentant dewelopera. Pani pewnie nie zrozumiała o jaki dokument chodzi. PKO BP go nie wymaga. Na przyszłość wołaj mnie :)