Wpis z mikrobloga

@boho: daj mi wiecej info o otym e39 bo narazie wiem tylko ze to 540 i nic pozatym, istnieje mozliwosc ze auto jest warte swoich pieniedzy,

POWTORZE

jezeli wszystkie westfalie stoja miedzy 50-100k to 80k to nie jest wcale cena z kosmosu czego wy biedaki nie rozumiecie? ze kogos moze byc stac na takiego auto za tyle pieniedz? XD #!$%@? ja mam w swojej stajni 30 letnia toyote warta +/- 40k
istnieje mozliwosc ze auto jest warte swoich pieniedzy


@Sweet_acc_pr0sa: taaak, magiczne BMW E39 540, z podłogą ze szczerego złota, diamentową kierownicą i osrane przez Michaela Jacksona podczas trasy koncertowej w roku 1989, warte każdych pieniędzy xDDDDDDDDD

30 letnia toyote warta +/- 40k

rzecz jest tyle warta, za ile jest SPRZEDANA a nie za ile jest WYSTAWIONA - dokumenty ze sprzedaży poprosze, wtedy pogadamy ile jest warta
@boho: nie sprzedam jej bo mnie nie #!$%@? ale moge ci dac linki do aukcji na ktorych szly nawet po 60k, kwestia jak zrobiony jest egzemplaz, to ze dla ciebie 80k na 30 letnie auto to abstrakcja to nie znaczy ze dla kogos innego tez tak jest poprostu jestescie biedakami

a i cos jest warte dokladnie tyle ile chce za to wlasciel, a czy to sprzeda czy nie to juz jego
@Sweet_acc_pr0sa:

mietek co mu na browara brakuje moze ci sprzedac rzecz warta 5 tysiecy za 200 zlotych ale to nie czyni wartosci tego sprzetu

cos jest warte dokladnie tyle ile chce za to wlasciel,


AHA XD
@Sweet_acc_pr0sa: OKK, pokaż mi jak ktoś kupuje coś z twojej "stajni" za tyle ile chcesz, wtedy będziesz mógł wykładać ekonomie a ja będę chodził na twoje wykłady, rekinie biznesu XD
Bo jak do tej pory to sam się nie łapiesz w twoich teoriach przecząc sobie co kilka linijek rzucając jakieś pseudoekonomiczne teorie o cenie ustalanej xD
@boho: musisz miec straszny problem z przyswajaniem rzeczywistosci tak jak napisalem, swoich aut nie sprzedaje, wrecz na odwrot nabywam nowe, a stare auto, mebel, stary dom, jest warty dokladnie tyle ile ktos inny za niego chce, wiadmo moze pojawic sie rzeczoznawca i rzucic cene mniej wiecej ale to niewiele zmienia bo i tak cene ustala wlasciciel, pragne tez zauwazyc ze wiekszosc ludzi sprzedajacych takie rzeczy jest swiadoma ze ich sprzedaz to
swoich aut nie sprzedaje


@Sweet_acc_pr0sa: to mi w takim razie nie opowiadaj o jakichś magicznych tajnikach ekonomii jak nie masz o nich zielonego pojęcia XD dopóki nie sprzedaż za tyle ile wołasz i mi nie pokazesz dowodu, to jesteś tylko kolejnym januszem handlu któremu oczy się świecą na widok Giełdy Klasyków, niczym więcej XD dziękuję że się przyznałeś, że prowadzę dyskusję z teoretykiem który nigdy nawet auta na sprzedaż nie wystawił
@boho: sprzedalem w swoim zyciu 4 auta, ale zadne nie mialo wiecej niz 4 lata a ich cena rynkowa byla jasno okreslona, mam wrazenie ze jestes poprostu glupi, jezeli chodzi o post pod ktorym rozmawiamy wyslalem 3 linki do ofert podobnych samochodow jak ten z postu, wszystkich ofert jest chyba 11 a ty dalej wysnuwasz jakies dzikie teorie, twierdzi ze 11 osob sprzedajacy dany samochod za okreslona wartosc to idioci czy
@Sweet_acc_pr0sa: M3 to praktycznie całkiem inny samochód niż seryjne E46, jak dotąd oprócz wyzwisk typu ćwierćmózg / głupi to żadnych konkretów, jedynie same dowody nieobycia motoryzacyjnego, panie "stajenny" XDDD