Właśnie sobie przypomniałem dlaczego ostatni raz w LW grałem w 17. Pierwszy mecz, rywal wyraźnie słabszy, przy 3:1 dla mnie zaczyna się seria wylewów i kończę na 3:5. Kolejne spotkanie, przeciwnik jeszcze gorszy od poprzedniego, w dodatku formacja z 3 obrońców. Wjeżdżam w niego jak w masło, 3:0 w 25 minucie. Skończyło się 4:7, przez jakieś 60 minut meczu żadne moje podanie nie dochodziło do celu. Nie ma co, esport xDDDDDDDDD
#fut
  • 5
@Kroos123 miewam podobnie, czasami juz sam nie wiem czy to moja wina bo daje sobie na luz gdy zdobęde killu bramkowe prowadzenie w dosc szybkim czasie czy gry. Przed chwila miałem mecz gdzie straciłem 4 bramkowe prowadzenie, moi piłkarze podobnie jak Twoi nie byli w stanie normalnie podać, a obrona spała przy długich podaniach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kroos123: Zagrałem wczoraj 10 spotkań w LW i może w jednym czułem że jakieś tam handi działa. Tak to przegrałem raz po karnych, drugi raz i trzeci raz jednym golem po własnych błędach, a ostatni mecz to rywal był dużo lepszy.