Wpis z mikrobloga

Ale wkurza mnie gadanie tych wykopowych przegrywow, w stylu, że jak jesteś różowym, to masz atencję i łatwo możesz znaleźć niebieskiego. Ogarnijcie, ze atrakcyjne różowe tez mają problem ze znalezieniem niebieskiego, co Wy myślicie, ze na miejscu tego różowego, spotkacie kogoś przystojnego i od razu związek? Musi iskrzyć, a to nie zdarza się tak często. U mnie średnio 1/10 randek jest udana, a "chemii" doświadczyłam tylko dwa razy w życiu. Nie p--------e, ze różowe mają łatwiej, bo atrakcyjne różowe tez maja problem ze znalezieniem niebieskiego, a przynajmniej prawdziwa miłość, bo jak chcą się wiązać z rozsądku, to rzeczywiście mogą brać pierwszego lepszego. Znaleźć przystojnego, mądrego, inteligentnego, komunikatywnego i żeby jeszcze była ta "chemia" jest naprawdę trudno, nawet jesli jesteś atrakcyjnym różowym. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #oswiadczenie
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ODDITY: Nie daj się zagadać stulejom, jak się jest atrakcyjną i ogarnietą to się szuka takiego partnera a nie jest to łatwe także masz rację. Chociaż musisz wziąć pod uwagę że masz jako kobieta i tak łatwiej bo możesz isobie po prostu żyć i facet powinien na ogół wyjść z inicjatywą a to prawie nigdy nie jest proste. Nie mówię tu o mistrzach podrywu bo to margines.
  • Odpowiedz
@ODDITY:
Ale wkurza mnie gadanie tych afrykańskich przegrywow, w stylu, że jak jesteś Europejczykiem albo Amerykaninem, to masz pieniądze i łatwo możesz kupić jedzenie. Ogarnijcie, ze bogaci ludzie tez mają problem ze znalezieniem jedzenia, co Wy myślicie, ze na miejscu tego białego człowieka, spotkacie jakieś jedzenie na półce i od razu wam smakuje? Musi być pyszne, a to nie zdarza się tak często. U mnie średnio 1/10 produktów jest smaczna,
  • Odpowiedz
@ODDITY: zrozum w koncu, ze jak masz wysokie wymagania to twoj problem ze znalezieniem niebieskiego wynika wylacznie z twojej woli. A my przegrywy nie mamy zadnych wymagan, jestesmy sami z woli innych, zrozumiesz to w koncu?
  • Odpowiedz
Ja tylko przypominam w tym zarzutkowym poście, że mózg różowych działa inaczej - przeciętny facet po prostu jest dla niej o wiele, wiele mniej atrakcyjny, niż przeciętna kobieta dla niebieskiego. To jest całkowicie niezależne od rozsądku, logiki i czego tylko jeszcze chcecie - różowa próbując związać się z przeciętnym dla niej niebieskim będzie czuła się jak niebieski, który próbuje związać się z laską 3/10.

Po prostu ewolucja tak to wykształciła, że różowe
  • Odpowiedz
Juz dajcie spokoj xD Widac, ze albo to troll albo panienka musi po prostu dorosnac, zaczac rozumiec pewne rzeczy i nauczyc sie doceniac to, co sie ma. Ciekawe co bedzie, gdy uroda przeminie i atencja blyskawicznie sie skonczy. Depresja? Frustracja? Takze to jest taka swego rodzaju dobra rada, @ODDITY :)
  • Odpowiedz
@01ab: od miesiecy o tym pisalem to rycerzyki bronily rozowych, ze jak to, ze ona tez musi sie starac, albo zaczeli opisywac mi jak wyglada ich zwiazek (jak nikt tu o zwiazku nie pisze a o procesie jego inicjacji). Byc w tych czasach rozowych to grac na poziomie trudnosci mentally retarded, ale one sie do tego nie przyznaja, beda same siebie oszukiwac, ze maja tak samo ciezko. C--j, ze maja
  • Odpowiedz
zalozylam po to, aby uświadomić wam, ze atrakcyjny różowy tez ma ciężko znaleźć do stałego związku


@ODDITY: Ale tu się właśnie mylisz (i nie patrzę ze swojej perspektywy). Masz możliwość sprawdzania, weryfikowania facetów, zanim się z którymś zwiążesz. Masz powiedzmy 30 randek na koncie, w tym kilka udanych relacji. Ale musisz zdać sobie sprawę, że piszesz to do facetów, którzy potrafią mieć przez całe życie randek 3 albo 4, do
  • Odpowiedz
@ODDITY wyobraź sobie że jesteś.kupujacym idziesz do Lidla i masz.mase świeżych bułek. Wybierasz sobie najlepsza.ktora może i nie jest idealna ale jest dobra. Teraz sobie wyobraz że jesteś jedyną bulla na półce nikt nawet nie zwróci na ciebie uwagi. To kobieta ma.przewage w doborze partnera. Tak jest nawet w świecie zwierząt. Czy to źle? Nie to jest natura. Czy.faceci powinni się użalać nad sobą? Wg mnie nie. Ale prawda jest taka
  • Odpowiedz
@ODDITY tak ale sprawa też jest inna. Szybciej trafisz na fajnego gościa jak masz ich multum i musisz przebierać niz jak masz do wyboru 5 dziewczyn i decydujesz która jest ok. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem dziewczyny bo mam gadanie ale rozumiem kogoś kto jest zdystansowany bo to jednak rynek kobiet a nie facetów. Nie mówię że łatwo jest znaleźć z pośród tysiąca osób ale wolałbym wybierać z tysiąca niż
  • Odpowiedz
@ODDITY: W jaki sposób porównujesz tragedie laski która przebiera w facetach z którymi randkuje do gościa z wykopu który na randki nie chodzi czy to przez s----------e czy to przez to że jest poniżej przeciętnej? Stawianie znaku równości tutaj to akurat robienie k---y z logiki
  • Odpowiedz
1/10 to udana randka

@ODDITY: ło kur&a mać. Była na kilkudziesięciu randkach, ma faceta i narzeka xD Tymczasem mi udało się w ciągu 2 lat namówić aż 2 dziewczyny xD a niektórzy tutaj w ogóle przez rok posiadania tindera. Faktycznie, masz przerąbane. Dobrze pokazuje to różnice kobiety <-> faceci...
  • Odpowiedz
Jezu, ale większość czasu byłam w związkach z rosadku.

@ODDITY: xD typowe rożowe są typowe. Co to jest z rozsądku? Żeby koleżanki się nie śmiały? Żeby mieć bo inne mają? Mama kazała? I taka skacze z kwiatka na kwiatek, potem narzeka. Jesteś typowym typem kobiety, której nie chciałbym spotkać na swojej drodze bo już mam takich jak ty dość.
  • Odpowiedz