Wpis z mikrobloga

Ale wkurza mnie gadanie tych wykopowych przegrywow, w stylu, że jak jesteś różowym, to masz atencję i łatwo możesz znaleźć niebieskiego. Ogarnijcie, ze atrakcyjne różowe tez mają problem ze znalezieniem niebieskiego, co Wy myślicie, ze na miejscu tego różowego, spotkacie kogoś przystojnego i od razu związek? Musi iskrzyć, a to nie zdarza się tak często. U mnie średnio 1/10 randek jest udana, a "chemii" doświadczyłam tylko dwa razy w życiu. Nie #!$%@?, ze różowe mają łatwiej, bo atrakcyjne różowe tez maja problem ze znalezieniem niebieskiego, a przynajmniej prawdziwa miłość, bo jak chcą się wiązać z rozsądku, to rzeczywiście mogą brać pierwszego lepszego. Znaleźć przystojnego, mądrego, inteligentnego, komunikatywnego i żeby jeszcze była ta "chemia" jest naprawdę trudno, nawet jesli jesteś atrakcyjnym różowym. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #oswiadczenie
  • 107
  • Odpowiedz
@ODDITY: A wiesz jak się szuka takiego fajnego partnera? Przebierając właśnie w setkach osób, aż natrafisz na jedną fajna. Przegrywy nie mają tego komfortu, bo spotykają się z kimkolwiek dużo rzadziej niż ty.
  • Odpowiedz