Wpis z mikrobloga

Ale wkurza mnie gadanie tych wykopowych przegrywow, w stylu, że jak jesteś różowym, to masz atencję i łatwo możesz znaleźć niebieskiego. Ogarnijcie, ze atrakcyjne różowe tez mają problem ze znalezieniem niebieskiego, co Wy myślicie, ze na miejscu tego różowego, spotkacie kogoś przystojnego i od razu związek? Musi iskrzyć, a to nie zdarza się tak często. U mnie średnio 1/10 randek jest udana, a "chemii" doświadczyłam tylko dwa razy w życiu. Nie #!$%@?, ze różowe mają łatwiej, bo atrakcyjne różowe tez maja problem ze znalezieniem niebieskiego, a przynajmniej prawdziwa miłość, bo jak chcą się wiązać z rozsądku, to rzeczywiście mogą brać pierwszego lepszego. Znaleźć przystojnego, mądrego, inteligentnego, komunikatywnego i żeby jeszcze była ta "chemia" jest naprawdę trudno, nawet jesli jesteś atrakcyjnym różowym. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #oswiadczenie
  • 107
  • Odpowiedz
@ODDITY: Tu raczej bardziej chodzi o statystykę i pewne uwarunkowania kulturowe. Jeśli jesteś atrakcyjną dziewczyną to zagaduje Cię sporo facetów (czy to w realu czy na tinderze i innych takich), do tego możesz sama zagadać gdy ktoś Ci się spodoba. Do faceta (nawet przystojnego) nie zagada zbyt wiele dziewczyn bo w naszej kulturze nadal przyjmuje się że pierwszy krok powinien zrobić mężczyzna. No i weź pod uwagę że na wykopie raczej
  • Odpowiedz
@R0el: nie, porównałem łatwość znalezienia partnera jaką ma kobieta do łatwości jaką ma gwiazda rocka.
Atrakcyjna kobieta to jak gwiazda znana przez cały świat, zwykła ma życie jak gwiazda rocka bardziej zapomniana.
  • Odpowiedz
  • 5
@Polkop: przecież mówię, ze nigdy nie szukałam 10/10. Nie mam dużych wymagań wobec wyglądu, ale musi mieć minimum 180, szczupły, mniej więcej 7/10. Chce, zeby był mniej więcej tak samo atrakcyjny jak ja, wiec to normalne i realne wymagania
  • Odpowiedz
@ODDITY: maja latwiej, tylko nie umieja tego docenic. Ciagle zapki na randki, wyjscia, cos tam, a ona sobie siedzi i wybiera. To nie jest latwe zycie? Natomiast taki #!$%@? wykopek, ba, nawet nie speirdolinus - zwykly PRZECIETNY, niespecjalnie dynamiczny mezczyzna pradopodobnie przez cale zycie nie dostal nawet grama atencji. Ojej, ale biedne atrakcyjne rozowe paski, no straszny zywot one naprawde tocza.
  • Odpowiedz
przecież mówię, ze nigdy nie szukałam 10/10. Nie mam dużych wymagań wobec wyglądu, ale musi mieć minimum 180, szczupły, mniej więcej 7/10. Chce, zeby był mniej więcej tak samo atrakcyjny jak ja, wiec to normalne i realne wymagania


@ODDITY: minimum 180, szczuply, 7/10 ma takie powodzenie ze niepotrzebuje stalego zwiazku, wystarczy wyjsc na kluby a suki same rozkładają nogi. Zapytaj raczej siebie co masz do zaoferowania takiemu 7/10 min 180 i
  • Odpowiedz
@ODDITY: poza tym, skoro nie mozesz znalezc 180, szczuplego 7/10 to prawdopodobnie niestety nie jestes taka atrakcyjna, jak ci wydaje(pisalem o tym wielokrotnie, mozg to zwodnicze narzedzie i "wydaje mu sie" co jest w danym momencie wygodniejsze) i masz za duze wymagania.
  • Odpowiedz
@ODDITY: jak to nie bylo chemii do 10/10? Moze w takim razie masz jakies wewnetrzne blokady, traumy z dziecinstwa ktore blokuja cie przed poznawaniem atrakcyjnych facetow? Albo po prostu masz jak to mowili moi rodzice "za duzo w dupie" i przez rozpieszczenie mozgu i podbicie samooceny do granic nadmiarem atencji szukasz top ultra 11/10 samca alpha(mam nadzieje, ze tak nie jest)?
  • Odpowiedz
  • 11
@integrator123: Lol, nie. Po prostu nie podzielał mojego poczucia humoru i czulam się przy nim nieswojo. Serio myślicie, ze im przystojniejszy partner tym wieksza chemia? Wtf xD
  • Odpowiedz
@ODDITY: 170, 6/10 jest już ponadprzeciętny. Masz za duże wymagania. Pragniesz jak sama napisałaś "przystojnego, mądrego, inteligentnego, komunikatywnego i żeby jeszcze była ta "chemia"". Dla porownania to tak jakby niebieskipasek szukal inteligentej, wyksztalconej i madrej, najlepiej z doktoratem, komunikatywnej, ktora bedzie alfa i omegą, dobry obiad zrobi, nie bedzie #!$%@? sie po klubach i do tego szczuplej, z duzym biustem, ladnej z twarzy, z wlasnymi pasjami itd. Przykro mi, szukasz idealu
  • Odpowiedz
  • 7
@wujek_zla_rada: co? Jaki ideał? Przecież takiemu opisanemu przeze mnie brakuje do ideału. Zreszta nie widzę powodu dla którego miałabym obniżyć wymagania skoro sama mam wiele do zaoferowania. Tak xD rozumiem, ze 7/10 w związki nie wchodzą xD ja tez nie jestem brzydka, żebym miała jakiegoś brzydala szukać ( ͡º ͜ʖ͡º) i skończcie już #!$%@?, ze jak ktoś jest ładny/przystojny to się #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wujek_zla_rada: a jakie to ma znaczenie? Przecież już pisałam, ze spotykałam się z facetami atrakcyjniejszymi od siebie, oni chcieli się spotykać, ale z mojej strony nie było chcemii
  • Odpowiedz
@ODDITY: ogromne. Spotykalaś sie z facetami 10/10, ale tacy zazwyczaj oprocz wygladu nie maja zbyt wiele do zaoferowania, mozliwe ze dlatego nie poczulas chemii, pytanie czy Ty przypadkiem nie masz podobnie. Typem mojej dziewczyny są bardzo wysocy bruneci o ciemnych oczach, a jestem mocnym przeciwienstwem jej typów. Spotykała wielu byczków 10/10, ale co z tego jak kazdy z nich miał #!$%@? charakter i oprocz wysokiego wzrostu, duzej pały nie mieli nic
  • Odpowiedz