Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki!
Piszę w sprawie sławnego #tinder , gdzie poznałem super osobę. Świetnie nam się rozmawiało czy to przez internet, czy też na żywo na spotkaniach ( nie, nie płaciłem za wszystko). Chciałem się do niej przybliżać, lecz pierwszego kosza dostałem w okolicach nowego roku, miała podobno kogoś innego na oku, że mna chciała się przyjaźnić. Chodziłem kilka dni wkurzony, ale jakoś nadal pisaliśmy. Nadszedł dzień w którym spytałem co z tego dalej, czy szans już nie na? Ona odpowiedziała coś w stylu "czemu tak uważasz" , zapaliła mi się lampka w głowie, poznawaliśmy się dalej. Byliśmy nawet razem na imprezie , i w tym przypadku też nie stawiałem drinków wręcz nawet przeciwnie, ona kupiła, pomimo mojej niechęci. Chciałem spróbować z nią być, lecz powiedziała że niestety tylko koleżeństwo, ponieważ jestem jeszcze uczeniem itd.. Chcialem się odsunąć, zapomnieć. Lecz ciężkojest tak od zaraz. Pisze do mnie wiadomości czasami (nawet przeważnie codziennie) nadal gdzieś w głębi duszy mam myśli , iż może coś się uda, może jak bym przestawał odpisywać? Sam nie wiem co poradzić #logikarozowychpaskow jest bardzo dziwna czasami. Dodam że ludzie mnie oceniają bardzo dobrze, jako sympatycznego, przystojnego raczej nie chodzi w kwestie wyglad.
A wy co sądzicie? Raczej nie chodzi tu o bankomat. #zwiazki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11