Wpis z mikrobloga

Taka informacja od @L3stko

Niniejszym odnoszę się do zarzutów poczynionych mi w nagłówku do znaleziska https://www.wykop.pl/link/4136449/ i oczekuję odblokowania mojego konta.


Po pierwsze: jaka to aktywność wskazywała na flood, spam oraz utrudnianie w korzystaniu z serwisu? Wczoraj dodałem znaleziska, których ilość można policzyć na palcach jednej ręki. W dodatku dodawałem je w pewnych odstępach czasu. Wszystkie znaleziska były odpowiednio otagowane, więc nie utrudniały korzystania z Wkopu. Jeśli komuś nie odpowiadały, mógł dodać #germandeathcamps na czarno i nadal propagować tezę o #polskieobozysmierci ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Ilość dodanych przeze mnie znalezisk nie odbiegała od innych wykopków udzielających się w tym temacie, często było to nawet mniej i na pewno nie były spamem czy treścią marnej jakości, np. film z oficjalnego kanału IPN, oświadczenie Prezydenta RP z jego oficjalnej strony (to znalezisko zostało ręcznie zakopane przez moda przy stosunku głosów 5:3) czy artykuł z jednego z najbardziej poczytnych dzienników w Polsce.

Po drugie: autor komentarza dopuścił się pomówienia wobec mojej osoby twierdząc, że umawiałem się z kimś na wykopywanie znalezisk i spamowanie. W którym miejscu umawiałem się na takie działania? Proszę o wskazanie! Moja ostatnia aktywność w PW jest sprzed 4 dni i ujawniłem ją korzystając z uprzejmości WuDwaKa. Nie umawiałem się z nikim, nie korzystałem z mikrolist czy chociażby z mikroreklamy. Ja sam przez nikogo nie proszony wykopałem zaś kilka, może kilkanaście znalezisk o tej tematyce. Jednocześnie mam wrażenie, że padłem ofiarą zmówionego zgłaszania mnie a w efekcie zablokowania przez moderatora.

Na koniec ciekawostka: przez długi czas nie wiedziałem kto wymoderował moje treści, dopiero po stworzeniu przez @WuDwaKa znaleziska zobaczyłem taką informację w panelu i okazało się, że był to uznawany/a za stronniczego #38t2.

Reasumując: zostały mi postawione niesłuszne zarzuty, moderator nie mógł przyczepić się do treści czy tagów dlatego pod pretekstem trollowania (?!?), spamowania czy floodowania zwyczajnie mnie OCENZUROWAŁ! Czy moderator był równie stanowczy w czasie afery z Willą Karpatia albo zalewu spamu i duplikatów o Nanga Parbat? No i zapytam czy właściciele wykopu godzą się na zamykanie ust użytkownikom protestującym w tradycyjny dla nas wykopków sposób przeciw wciskaniu Polaków w rolę kata Żydów podczas Holocaustu?

Przypomnę pewien cytat o idei mającej przyświecać temu portalowi:

> Wykop to portal tworzony przez użytkowników

Czy aby na pewno?

#oswiadczenie #moderacja #moderacjacontent #4konserwy #afera #aferaobozowa

Do wiadomości: @m__b @a__s @Moderacja


@L3stko
  • 100
@WuDwaKa Ja bym na jego miejscu sobie darował płacz , no sorry spamuje na wypoku na portalu niezbyt odpowiednim do tego typu treści (nie ma to mniejszości żydowskiej która by miała na coś wpływ itp) więc dodawanie kolejnych znalezisk tego typu to po prostu szczyt głupoty l. Zamiast przenieść się z akcją na jakiś zagraniczny, żydowski czy niemiecki portal gdzie taka reakcja coś by zmieniła to tu dodaje i jeszcze ma pretensje
@WuDwaKa: Flood? W takim razie mnie też powinni zbanować podczas mojego wbijania bordo. Spamiłem znaleziskami cały czas. Dlaczego @L3stko dostał bana jeśli inni robili to samo? Sam zapełnił główną znaleziskami o wiadomej tematyce? No nie wydaje mi się. #38t2 znowu się popisał... No ale czego wymagać od moderacji, która w dwóch takich samych przypadkach potrafi podjąć dwie inne decyzje (np. nieprawidłowe używanie tagu #jdm gdzie raz zgłoszenie jest prawidłowe, a innym
@Sagitarius Gówno nie zapotrzebowanie, prawda jest taka jak #!$%@? jest większość wykopaliska taką treścią to logiczne jest ze będą wchodzi bo nic innego sensownego się nie przebije tak samo jak z willa karpatka czy wieloma innymi akcjami spamowania wykopu.

I najgorsze jest jeszcze to że uczestniczący w tej akcji nie tagują wspólnie tego syfu przez co nie ma jak zablokować

Poza tym chcę powiedzieć że pochwalam dawanie bana za syfienie wykopu akcją