Wpis z mikrobloga

@rdy: Przebieg z Belgii można zweryfikować choćby przez AutoDNA - sam mam stamtąd 159 i trafiło się legitne 183k km w 9-letnim aucie LOL. Ta nawet nie jest zmęczona, więc może nie jest źle - tylko faktycznie odpicowania okrutnie, za miesiąc będzie wyglądać dużo gorzej xD
@Funky666: ja mam autko z belgii też
na liczniku (przy kupnie) - 135k
Na fakturze z serwisu dotyczącej tego samochodu którą znalazłem przy handlarzu gdzieś w schowku - 165k
W rzeczywistości obstawiam ze 190k, bo teraz przy licznikowym 220k wychodzą rzeczy właśnie z ciut wyższego przebiegu

Jak ja kupowałem to nie było żadnej opcji sprawdzenia, a ASO nie podawało mi przebiegu dopóki nie byłem prawnym właścicielem... A po kupnie to już
@kicjow: bardzo dużo nie zgadza się rzeczy między zdjęciem a opisem, nie ma ksenonów i w tej wersji nie występowały dwie rury wydechowe z tylu. Niby rocznik 2010 czyli wersja po lifcie a panel nawiewu jest z wersji z przed lifta, do tego podświetlenie zegarów rownież z przed lista (który był chyba 2008 lub 2009). nigdy nie była montowana antena w kształcie płetwy.
@kicjow: @kzrr: znaczek "159" do tego krzywo przyklejony ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i reszta się zgadza - środek z przedlifta, płetwa na dachu.. cena też przesadzona jak za ten egzemplarz. Za 25k można kupić naprawdę ładną 159 z jtdm po lifcie, a tutaj prócz skóry to zwykła 159 z okrojoną mocą silnika bo auto z Belgii.