Wpis z mikrobloga

@tenportaltodno Nie znam jego profilu działalności, ale szanuje za wypowiedz z którą się zgadzam bo mam podobne odczucia.
Oczywiście biznesy w których może Cie dopaść sanepid i PIP wymagają więcej uwagi i zaangażowania niż taka sprzedaż internetowa czy usługi. Ale tam nie powinno być litości! Chce wiedzieć co jem, a przynajmniej by to były zdrowe produkty. Wiec nich się tłumaczą i są kontrolowani. Niestety wiem że niektóre miejsca powinni częściej odwiedzać (
@kluha666 mnóstwo demotywujacych komentarzy jak widzę xD
Ja za to powiem, że życzę Ci powodzenia i aby w Polsce dobrze Ci się układało (: mój brat wrócił dwa miesiące temu z Norwegii do Polski. Tam miał dobre życie, mnóstwo kasy, mniej problemów na głowie, ale mając porównanie wybrał życie w ojczyźnie i jest szczęśliwy (bo życie to nie tylko pieniądze o czym sporo osób wyżej widocznie nie pomyślało). Obyś też był :)
@1950M ja nie żyłam na obczyźnie, tutaj jest mi dobrze, więc nie oceniałam decyzji OP'a :) Skoro OP się cieszy, że wraca, to może znaczyć, że jednak woli Polskę :)
Mam nadzieję, że powrót będzie dla Ciebie korzystny :D
@kluha666 kiedy wy sie nauczycie, ze powrót do kraju nigdy nie kończy się dobrze.


@PomidorovaLova: Co za bzdury? Znam co najmniej kilku takich co przez kilka lat tam zarabiali, żyli na minimum i po powrocie zakładali własne firmy. Jeden z takich ludzi prowadzi jedną z ciekawszych knajp w okolicy. Jak chłop ma pomysł to pewnie da radę.