Wpis z mikrobloga

@kluha666: Nie słuchaj innych, tylko rób co Ci każe serce. Ja wiem, że na wypoku Polska jest zła a na zachodzie wszystko cacy, ale jak zawsze, prawda jest gdzieś pomiędzy.

Sam byłem w UK 2 lata, wróciłem 1,5 roku temu, też założyłem własną firmę, na początku zarabiałem na waciki pracując po 12h dziennie, obecnie zarabiam więcej niż w UK.

Zacytuje klasyka, co z tego, że stać Cie na wódkę, jak nie
@Oskarek89: przecież grubemu z torunia co bije własną matkę 5 tysięcy przelałeś za reklamowanie swojego sklepu xDDD To że ukryłeś pare danych w necie to nie znaczy ze nie można Cie zlokalizować. I wiem na tyle by Ci pizze i węgiel do domu do końca życia zamawiać wiec stul pysk...internetowy celebryta #!$%@? mać.
Stary chłop, a gorzej niż dziecko. Oczywiście tego bym nie zrobił ale się zachowujesz jak internetowy ekshibicjonista. Radze
@kluha666: Dojadą Cię w tej Polsce jeszcze będziesz wracał zobaczysz. Dobra zmiana wraz z PRL czykami starymi babciami z smalcem Cię rozjebią i nie mówie Ci to na złość tu jest skansen kto ma godnośc i rozum człowieka ten ucieka stąd.