Wpis z mikrobloga

@the_white_crystal: On nie pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) robi co chce (czyt. czeka na moment, aż wstaniesz od kompa) - wczoraj akurat wyszedłem do sklepu na 10 minut, wróciłem i już po ptokach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę włączać chyba jakiegoś auto clickera, żeby wykazywał aktywność użytkownika gdy mnie nie będzie ( )
  • Odpowiedz
@super_tux idiotyzm totalny ale z drugiej strony... Kto nie zapisuje plików nad którymi aktualnie pracuje na bieżąco? Oo
Nie wiem jak w innych zawodach, ale ja programując to moje IDE zapisuje wszystkie ostatnie zmiany automatycznie jak tylko przejdę na inną kartę, albo do innego okienka
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Podczas uśpienia też się może aktualizować. Zazwyczaj właśnie każę mu zapuszczać patche jakoś koło 5:00 i wtedy się go uśpionego zostawia i po sprawie. Tak samo jest z osx tylko że ten jak word jest otwarty to zrobi *abort mission repeat abort mission"

@the_white_crystal: @super_tux: Bo w wersji Home takie rzeczy się dzieją a wersję Pro można odpowiednio skonfigurować
  • Odpowiedz
  • 33
@pawel_je: Zdziwię Cię :D usypialem zawsze laptopa z Win10. Któregoś wieczoru położyłem się spać i słyszę jak z torby dobiegają dziwne odgłosy... tak, wybudzil się i zaczął aktualizować ( )
To mnie utwierdziło, że na kompie z którego tylko ja korzystam musi być Linux ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Śmieszki śmieszkami, ale moim zdaniem szef programistów który coś takiego klepnął powinien wylecieć z wilczym biletem, ignorant je banany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz