Wpis z mikrobloga

Macie jakieś pomysly na zdrowe i szybkie sniadania? Nigdy nie mam czasu nawet zrobic jajecznicy rano a nie mówiąc o czyms bardziej czasochłonnym. Pomyslalem zeby robic jakies SHAKE z platków owsianych z dodatkami i pić je z shakera w drodze do pracy(jezdze autem 25minut). No chyba ze da sie wieczorem zrobic gotowy a wypic z samego rana. Czas jaki moge poswiecic to 5minut max.
Nie musi byc smaczne bo z rana i tak mam apetyt
Ma ktoś jakieś przepisy? Bo widze po sklepach duzo teraz "zdrowego" gówna ktore mozna pewnie miksować na papakę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taguje #zdrowie #gotujzwykopem i #mikrokoksy choc nie cwicze ale oni #!$%@? takie cos.
  • 23
@tfuj_pszyjaciel bierzesz garść płatków owsianych, kawałek sera białego, 1 albo dwa jajka na surowo, do tego trochę mleka, 2 łyżki ciemnego gorzkiego kakao, trochę miodu + wszelkiego rodzaju nasiona jakie masz czy lubisz. Miksujesz i gotowe. Dużo kalorii, całkiem smaczne i nie trzeba jeść przez kolejne 5/6 h spokojnie :)
@PogodaSloneczna nie mam gdzie. Gotowe tylko przetworzone a takich nie chce. Ja poprostu potrzebuje skladnikow ktore wrzucam do robota i robie z nich shake w 3minuty. Wlewam to do kubka i podczas jazdy sobie popijam przez 25minut. Dzieki temu spozniam sie do pracy 5 do 10 minut a nie pol godziny. Drugie sniadanie mam juz gdzie kupić bo bufet jest juz otwarty. Gdybym mial prace od 8 czy 9 to bym mial