Wpis z mikrobloga

@bircov: Tak bardzo to xD nie wiem czego one wymagają na 5/5. Jak ktoś nie był problematyczny to dostaje ode mnie 5/5, nie ma znaczenia czy buzia się nie zamyka czy siedzi całą drogę cicho, a z loszkami zdarzy się czasami przegadać całą drogę, pójść im na rękę w jakiś sposób, a i tak #!$%@?ą 3/5 xD Może defaultowo jest ustawione 3/5 i nie chce im się zmieniać.
@bircov: Po ostatniej akcji przestałem zabierać loszki, #!$%@?, zawsze trafiam na jakieś #!$%@?. Jechałem kiedyś w nocy na trasie Łódź-Kielce i trafiła mi się taka pasażerka, co w połowie drogi zaczęła mi płakać, że ona nie jest z Kielc, że nie ma gdzie w tych Kielcach spędzić nocy i ogólnie nie wie co robić i czy nie zabiorę jej na wichurę 50 km od Kielc xDD W aucie zajęła jedyne słuszne,
Kiedyś jeździłem tymi wynalazkami ale stwierdziłem, że wolę dojechać 20min później ale żywy. Młodzież w 20 letnich Seatach, golfach itd. cisnąca 140km byle się popisać przed koleżankami, które przeważnie jechały razem z nami.
@Biedny_Robaczek: no ja pogadam, podwiozę przeważnie pod drzwi bo co mi za różnica skręcić dwie uliczki xD
to nawet sami piszą do mnie na fejsie czy czasem nie jadę bo chcą się zabrać xD czasem ponagrywa się jeszcze jakieś bekowe snapy xD