Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Twój argument jest inwalidą od początku do końca (nawet jeśli masz rację, bo gośc mówił że kiepsko się w 3 siedzi bo źle wyprofilowane - no ale pierwszy raz wtedy jechałem).

Jest do zaznaczenia opcja "kierowca gwarantuje, że z tyłu będą siedzieć 2 osoby dla wygody". Nie zaznaczam jej = mogą siedzieć 3 = nie masz prawa narzekać, że jechały 3 bo wiedziałeś, że mogą jechać!
  • Odpowiedz
kierowca gwarantuje, że z tyłu będą siedzieć 2 osoby dla wygody


@morsik: a pasazer nie gwarantuje, że to nie będzie miało wpływu na ocenę ( )

Poza tym jak tego nie zaznaczyłeś, to nie było tej informacji. Ktoś może nawet nie wiedzieć o jej istnieniu. Zresztą nieważne. Oczywiście masz prawo jeździć kompletem. Ale w dłuższej perspektywie na pewno będzie to miało wpływ na oceny i
  • Odpowiedz
raczej nie bierze się 3 osób na tył.


@hpiotrekh: wcześniej jechałem kilka razy jako pasażer ze znajomą i ona jechała Pandą (ja mam Skodę Rapid… trochę większy samochód) i też byliśmy we 3 z tyłu i nikt nie robił takich jaj.
  • Odpowiedz
@morsik: chciałem sprawdzić ile osób ma zaznaczone 2 osoby. na pierwszej stronie tylko jeden przejazd nie miał. wchodzę, dwie oceny, jedna 5/5, druga 4/5:

Fajnie Dxxxxxx X.: Świetny kierowca, bezpieczna podróż, generalnie polecam gorąco. Jednak jedyny minus był dla mnie taki, że nie wiedziałam, że jedno z dwóch zarezerwowanych przeze mnie miejsc będzie na tylnej kanapie w środku, co spowodowało, mimo świetnego i komfortowego auta, że moja podróż była mało
  • Odpowiedz