Wpis z mikrobloga

@thampel5: ja takiego pacjenta kiedyś wiozłem:
- niekomfortowe auto to Alfa Giulietta
- o muzykę pytałem 2 razy (inni często komciach chwalą że zawsze pytam), ale było mu obojętne
- no nie pogadaliśmy, fakt, bo 3/4 drogi przespał
- prędkość sobie wymyślił, a cały komentarz jak przypuszczam wziął się tego, że zawiozłem typa na drugi koniec miasta za umówioną dychę (którą sam zaproponował przez telefon rezerwując) gdzie na miejscu stwierdził
affairz - @thampel5: ja takiego pacjenta kiedyś wiozłem:
- niekomfortowe auto to Alf...

źródło: comment_96VVbpe16WbP171vUIDH7D7U7cmzXobm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thampel5: ja raz jechałam z gościem, który jak opowiadał o swojej pracy to zaczął klnąć na szefa, machał łapą i się do mnie odwracał, ja patrzę a tam 160 na liczniku, a mżało i jak moje przerażenie widział to zwalniał i tak wkoło macieju xD i juz potem jak tylko zaczynał temat to przerażona o coś innego zagadywałam, żeby się uspokoił, więc mimo, że lubię gadać to bym takiego milczka
  • Odpowiedz
@thampel5:
Nie wiedziałem, że blablacar jest taki #!$%@? xD. Widzę, że ludzie z tego korzystający niewiele różnią się od tych podróżujących komunikacją miejską xD. Tylko dźwięku otwieranego piwka brakuje, a może i to się zdarza?
  • Odpowiedz
@Flypho Problem w tym, że takie narzekania, mimo iż stanowią jakiś mały procent wszystkich opinii, są najgłośniejsze i mają większą siłę przebicia na wypoku. Ile osób chwali się tutaj, że przejazd był udany? xD
  • Odpowiedz
Raz w życiu wziąłem ludzi z blabla za namową kolegi do którego jechałem. Trafiła mi się pani w wieku ok. 50 lat i chłopak przed trzydziestką. Z gościem kontakt wzorowy, od razu same konkrety co do miejsca i terminu spotkania, tak jak i miejsca w którym go wysadzę. Natomiast do pani dodzwonić się nie szło, potem powiedziała, że w sumie to godzina wyjazdu jej nie odpowiada i czy nie rady z godzinkę
  • Odpowiedz
@affairz: Też wtrącę swoje 2gr i streszczę swoją historię jeśli chodzi o blabla i rózowepaski ;) :

Jadąc z Warszawy w Bieszczady wziąłem z blabla 3 dziewczyny na oko studentki (1 z blabla + 2 jej koleżanki). Jechałem dużym samochodem (pickup z zabudowaną paką), trochę pali, wygodny, dużo miejsca, całkiem nowy (2013 rok), napisałem, że bez problemu można wziąć większy bagaż to dałem 80zł/os.
- "czy nie da się taniej?" xDDD #cebula #nosacz
- podjechałem na prośbę we wskazany adres bez dodatkowej opłaty (wyjazd w nocy to w sumie nie ma co się dziwić)
- czekałem bite 30 min
D.....r - @affairz: Też wtrącę swoje 2gr i streszczę swoją historię jeśli chodzi o bl...

źródło: comment_3jLhpO6JVKdV5CN2gmiB53vnjbsDXLRV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Demonstrator: ale tu akurat raczej bez złych intencji. ta skala: w porządku, fajnie, rewelacja jest trochę głupia. ja po raz pierwszy zawiozłem na blabla gościa 40km obok celu swojej podróży (zagranicą) i też mi dał 3/5 o treści "spoko", ale takie komentarze to raczej niezrozumienie skali ocen niż świadoma chęć wystawienia złej oceny
  • Odpowiedz