Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że Harrym Potterze nikt sie nie myje? xD W prawdzie czytałem całość z 10 lat temu, to mogło mi coś umknąć, więc jak ktoś jest bardziej na bieżąco, niech mnie poprawi. Czarodzieje brudasy, nawet zębów za bardzo nie myli xD Wszystkie sceny, jak zmęczony Harry wraca do dormiturium po ciężkim meczu kłidicza i od razu ciach na łóżko w kimę. Różowy mi mówi, że w 7 części raz sie pluskali w jeziorze, ale raz do roku to nawet średniowieczni chłopi pucowali siuraki przed Wielkanocą. No chyba, że Rowling ukrywa prawdę i jak u nas są zajęcia bhp w pierwszym tygodniu studiów, to może ich też uczyli jakiegoś zaklęcia 'cleanus anus'. Z fartem.

#harrypotter #heheszki #kiciochpyta #potter
  • 31
@Zdzisiaczek: Prawda, że w większości książek nie wspomina się o tym, kiedy bohaterowie się myją, ale właśnie Rowling baaardzo często pisała coś w stylu: "Harry/Ron/Hermiona poszli do dormitorium i wskoczyli do łóżka". Żadnej wzmianki, czy choćby krótkiego komentarza "Harry/Ron/Hermiona poszli do dormitorium, szybki prysznic i wskoczyli do łóżka". Stąd też i ja się zawsze nad tym zastanawiałam, czy czarodzieje to śmierdziele ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zdzisiaczek: W Insygniach Śmierci Ginny miała problem że w pokoju życzeń nie ma odpowiedniej łazienki dla dziewczyn i pokój zrealizował tą prośbę.

ZAMYKAM TEMAT