Wpis z mikrobloga

@mariuszMAXpalonko:

Bo Korwin od czasu do czasu powie coś mądrego i generalnie ma jakiś sens. A Gówno Wyborcze przekazuję na bieżąco machlojki, spreparowane artykuły a branie jakichkolwiek informacji z tej pseudo gazety wymaga konsultacji z psychologiem lub psychiatrą.


Dobry troll, prawie się nabrałem.

@fenis:

Korwin mówi o ogólnie ludziach, wyborcza o Polakach.


Zapomniałem, że polacy to nie ludzie.

@Lord6Infamous:

Bo Pan Janusz stwerdza fakt, popisuje sie kolejną swietną refleksją
@Slonx: @mariuszMAXpalonko: A jeszcze uprzedzę Twoją wiadomość że jestem pisiorkiem. Nie nie jestem, żadna gazeta nie jest obiektywna, tylko że wszystkie te parówkowe portale pod Agorą lub niemieckimi wydawnictwami manipulują wszystkim co się da na niekorzyść rządzących. Spójrz na to tak. Jak POpierdołki były przy władzy to było wszystko super a opozycja była fe, co oni sobie myślą niszczyć piękne struktury demokratycznego państwa. PISiorki zostały wybrane to nagle opozycja jest
No tak, do preferowanego modelu należy podchodzić bezkrytycznie, to takie racjonalne.


@Slonx: co innego poddawać krytyce preferowany model, a co innego nazywać ludzi idiotami. Z takimi argumentami się raczej nie dyskutuje dalej. Inna sprawa, że najprostszym wytłumaczeniem takiej drastycznej zmiany stanowiska GW jest frustracja z powodu utraty wpływów i pozycji gazety mentorskiej, pełnej tzw. autorytetów moralnych.
@mariuszMAXpalonko: O czym tu dyskutować? Wyborcza nigdy nie miała problemu z krytyką PO, zarówno jak ci byli u władzy, jak i gdy są teraz w opozycji.

I nie zauważyłem poprawy jakości życia, ale to już każdy oceni jak sobie chce. Dla mnie najpoważniejszym zarzutem jest chęć upolitycznienia sądów, w tym sądu najwyższego, co może dać możliwość unieważniania wyborów, a co gorsza, nawet jeżeli PiS by tak nie zrobił, to po odsunięciu
@Slonx: Hmmm, ja też nie. Podam inny przykład:
I jednocześnie wyłączam się z konwersacji na czas nieokreślony, pracbaza wzywa :c
https://wpolityce.pl/polityka/375209-ujawniamy-podwojne-standardy-sr-sad-uznal-zatrzymanie-obywateli-rp-za-bezzasadne-ale-w-2014-roku-w-podobnej-sprawie-stanal-po-stronie-policji-dokumenty

Warszawski sąd uznał, że zatrzymanie przez policję ulicznych zadymiarzy z UBywateli chcących zakłócić Marsz Niepodległości, było bezzasadne i nieprawidłowe. Okazało się, że dokładnie ten sam sąd, w takiej samej sprawie, ale w 2014 roku stwierdził, że działania policji były uzasadnione, a wręcz konieczne