Wpis z mikrobloga

brooks cascadia


@walter21: to sa czolgi doslownie i w przenosni. Mocno zabudowany but z dobrym beiznikiem jednak nie na mokre, bo lubi sie slizgac. W podeszwie plytka, wiec twarde kamienie nie masakruja poduszek.
Pytanie jaki trail planujesz, bo jak dla mnie na 25km i okolice to sa za ciezkie buty. One sie zajebiscie sprawdzaja na dystansach ultra, gdzie predkosc nie jest tak wazna jak komfort, amortyzacja i brak uczucia odparzen/odbic od
@PurpleHaze: dzięki za opinie. Sprawdzę je jeszcze w sklepie i się zastanowię czy rzeczywiście nie powinienem kupić czegoś lżejszego. Z szybszego buta już mam upatrzone salomony sense pro 2.
Nie tak łatwo wydaje się 400 zł na buty, które będą używane kilka razy w miesiącu :D
@walter21: ja bym na twoim miejscu szukal po amazonach, zalando, albo sklepach w anglii. Serio Brooksy w Polsce chyba za samo logo na bucie maja +50% do ceny, podobnie jak mizuno. O saucony nawet nie pisze bo to jak w lesie.
@walter21: no ja swoje 10 kupilem w tk maxx wlasnie za 160 albo 180zl, tyle ze jakos 2 lata temu. Fakt ze sie rozwalily po 1000km, ale poszedlem do szewca naszyl czarny kawalek materialu i nadal smigaja.
brooks cascadia

@walter21: to sa czolgi doslownie i w przenosni.

Ja bym ci zaproponowal kanadie na takie dystanse, bo to calkiem fajny but, mozna dostac go tanio <200zl na luzie (brooks w PL to tragedia pod wzgledem ceny, chyba ze trafisz w jakims tk maxx albo z drugiej reki) i jest dosc uniwersalny. Tylko jak wiadomo ilu biegaczy tyle preferencji.


@PurpleHaze: też polecam, bardzo fajny but z membraną goretexową. Trochę