Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie obejrzałam wystąpienia Tuska i już wiem czemu w PISie tak bardzo się go boją i ciągle nim straszą. On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można. Po tym sztucznym tonie PISowcow czy Konfederatów to jest bardzo miła odmiana.
#wybory #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 98
On jest przekozak. Mógłby każdego pisowca zjeść na śniadanie. Aż jestem pod wrażeniem jak z każdej sytuacji potrafi się wybronić, na każde pytanie odpowie, nie puszczają mu w ogóle nerwy. Zobaczyłam człowieka, który mówi normalnie, nie jak robot i jestem w szoku. Człowiek już zapomniał, że tak można.


@Howea: i juz wiesz czemu MLMy tak dobrze sie maja xD fajnopolaczkowi wystarczy umiec sie wyslawiac i gotowy oddac swoje zycie
mentzem mówi dom ogródek i dwa samochody dla każdego pracującego Polaka


@CamusVevo: xD fajnopolak nie umie ogarnac wiecej niz 8 slow i po prostu nie rejestruje ze cos bylo wiecej xD
Dlatego jego bozyszcze mowi zdaniami nie dluzszymi niz 5 slow xD
No ale czego oczekiwac od ruskich onuc sponsorujacych wojne xD
@Howea: Tusk generalnie świetnie rozgrywa swój wizerunek, taki swój chłop, do błedu się przyzna, ale i mąż stanu trochę i jeden z nas. Choć większość, która go poznała lub miała z nim do czynienia, mówiła mi że #!$%@? z niego straszny (m.in kelnerka, którą kiedyś zbeształ tak po prostu).
za tych fajnopolaczkow to powinni bana dawać


@moj_wykopowy_login: typowy, wolnosciowy, liberalny elektorat kierujacy sie miloscia i przede wszystkim wierzacy w demokracje xDD

mówiła mi że #!$%@? z niego straszny (m.in kelnerka, którą kiedyś zbeształ tak po prostu).


@SRzeyamlon: fakt autentyczny - bylem w szkole z wycieczka w sejmie i chyba trafilismy w jakies lepsze posiedzenie bo byl i kaczynski i tusk xD Kaczynski nas minal udajac ze nie widzi a