Wpis z mikrobloga

@Quarrelsome: A znasz jakiś inny język programowania albo ogarniasz jakoś o co chodzi? Bo jeśli nie to zasugerowany przez Ciebie kurs wygląda jakby zakładał jednak, że użytkownik z pewnością nie jest zielonką... znaczy nie jest zielony w programowaniu.
I wiele rzeczy też jest zwyczajnie pomijanych - typu operacje na typach danych są potraktowane jakby ich w ogole nie było.
@Quarrelsome rob i nie pytaj o zdanie bo ile ludzi tyle pomysłów u skonczy sie tak ze zamiast sie uczyc bedziesz zaglowal kursami i ksiazkami bo tu nudne tam zle a sprawdze inne bo tez polecali. Nie popadnij w to bledne kolo
@MojeTrzecieKonto: @MirkoManx: @venomik: @lubie-tiramisu: @Canova:
Na sam początek wybrałem CodeAcademy po praktycznie godzince robię sobie przerwę aby mnie to nie znudziło (#!$%@? to jest w gierki mogę grać nawet cały dzień a coś co mnie faktycznie interesuje już od dawna sprawia że,po godzinie mam dość [ ale nie poddaje się] ). Wołam wszystkich bo chciałbym zadać pytanie jakoś siedzi mi w głowie po dzisiejszej pierwszej lekcji. Czy
@Quarrelsome: Co do niechcenia, to wyznacz sobie X czasu dziennie na naukę, np. godzinę czy dwie, i powiedz sobie, że MUSISZ siedzieć przez ten czas przy nauce. Z czasem już nie będzie się tak niechciało. Ponoć najlepiej jest robić sesje 25 minut nauki - 5 minut przerwy, ale jakoś nie miałem okazji tego sprawdzić.
Co do kolejności robienia rzeczy, to osobiście pracowałem z książką którą zapodałem wyżej, i tam kolejność jest
@MirkoManx: Wyznaczyłem sobie godzinkę bo oprócz tego mam jeszcze jedno zajęcie którym się interesuję i również się temu poświęcam. Chcę nauczyć się programować aby robić coś czym się interesuję,oprócz tego w IT troszkę już tam umiem stąd ta opinia o mnie u rodziny =) docelowo jednak chcę zajmować się bezpieczeństwem w IT (o ile lat mi starczy bo już taki młody nie jestem)