Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Mirki i Mirabelki,

Mam od Was setki powiadomień i tyle samo wiadomości prywatnych.
Odpisałem już chyba na wszystkie wiadomości i teraz zajmuję się zdejmowaniem podawanych przez Was punktów.

Postaram się niczego nie przeoczyć, ale jeżeli punkty podane przez Was nadal występują na mapie to proszę o informację pod tym wpisem a podczas ponownego czytania postów już nie powinienem ich przeoczyć.

Skala i rozgłos znaleziska przebił moje największe oczekiwania i normalnie nie mogłem się dzisiaj skupić na pracy bo co chwile dostawałem powiadomienia z aplikacji, że kolejna wiadomość i kolejne wołanie.

Informacja:
Na mapie pojawił się zaktualizowany oddział #szczecin . Pozostałe oddziały postaram się wyprosić jutro. Tradycyjnie jednak oddział #kielce będzie nas miał głęboko w poważaniu i nie poda punktów więc mieszkańcy tej okolicy muszą sprawdzać swoje kolektury na własną rękę :(

Trzymam kciuki za Was wszystkich. Akcja jest naprawdę wielka dlatego jeżeli ktoś z Was trafi główną to mimo wszystko proszę o informację na PW. Zachowam anonimowość, ale jednocześnie bardzo chętnie zweryfikowałbym czy udało mi się komuś urozmaicić życie.

Wracam do dalszego czytania znaleziska. Pozostańcie w kontakcie!

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_vfMhJrbkvXxCZjeKknrTEHFbCNNGOT1y.jpg

Pobierz
  • 39
@Nutaharion: Hej, przepraszam ze spamuje (pewnie masz zatrzęsienie miłosnych korespondencji pochodzących od zdezorientowanych pań z kolektur, które w życiu nie widziały takiego boomu na zdrapki:), ale o co chodzi z tymi symbolami w przypadku większych wygranych? Czy większe wygrane odnajduje się według takiego samego klucza, jak te podstawowe? Pytam, bo rodzice próbują mi wytłumaczyć przez telefon (BTW dziękujemy, stówka wpadła, wydane: 30zł), ale trudno nam się porozumieć. Będę wdzięczna za jakiekolwiek
@komentujacy000000: dziękuję:) czyli np. 19 będzie pod "WYGRYWAJĄCE LICZBY" i na dole trzeba szukac tego samego symbolu 19 i pod tym będzie kwota tej dużej wygranej? będę wdzięczna za odpowiedź! Jedyne, czego nie zrozumiałam z ich opowieści to właśnie tych symboli. Bo skoro ktoś dokładnie sprawdził liczby, to na co mu symbole?:) Ach, co za emocje!
@the_hanged_man: dokładnie tak
19 w wygrywających symbolach i 19 niżej oznacza wygraną tuż pod 19
Oczywiście są jeszcze symbole złota i bank.

Bardzo prawdopodobne, że główna wygrana w 500 w banku będzie właśnie pod symbolem złota.

Na dole, poniżej warstwy ścieralnej masz wszystko dokładnie opisane.

Na dodanym zdjęciu są moje jakieś dwie przegrane zdrapki.
Jedna wygrana jest w zdrapce zielonej, druga w niebieskiej.
Przeczytaj co jest napisane poniżej ścieralnego pola.
komentujacy000000 - @thehangedman: dokładnie tak 
19 w wygrywających symbolach i 19 ...

źródło: comment_fw96pddrfCgQF57tYzGNActHUtXhutiN.jpg

Pobierz
@komentujacy000000: w takim razie, powodzenia w innych drapakach:) ja raczej nie gram, ale wczoraj rodzice mnie natchnęli (chociaż raczej sporadycznie biorą udział w tego typu inicjatywach drapanych) i jutro też mam zamiar zagrać tym bardziej, że wygrane przeznaczamy na kolejne zdrapki. Ja w sumie gram tylko wtedy, kiedy mam przeczucie, że uda się coś małego ugrać i kreślę liczby w lotto. Może dzięki wykopowi się przerzucę na zdrapki ;)
czyli np. 19 będzie pod "WYGRYWAJĄCE LICZBY" i na dole trzeba szukac tego samego symbolu 19 i pod tym będzie kwota tej dużej wygranej?


@the_hanged_man: dokładnie tak, ale wygrywające też są symbole złota i banku, które stanowią pewne urozmaicenie w tej zdrapce :)