Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: @pax_psychicae: @onionomous: @piastun:
xD
Każdy dzień na wypoku przynosi nosi facepalm. Zastanawiam się, czy wy się staracie na siłe mieć takie alternatywne edgy poglądy, czy na serio macie taki dziwny swiatopogląd xD
Nastoletnia dziewczyna powinna chodzić do szkoły. Zresztą #!$%@? na pewno to jest super sprawa, że te dziewczyny wpadły w tym "najlepszym wieku" na rodzenie xD no ale wam się pewnie wydaje, że te dzieci były
@piastun A czy wszystko musi się tyczyć biologii? Według mnie dla każdego człowieka najważniejsza powinna być realizacja własnych planów: nauka wybranej dziedziny, rozwój artystyczny, z bardziej przyziemnych chociażby zdobycie dobrze płatnej pracy. Wykres pokazuje różnice w priorytetach kobiet na zachodzie i wschodzie - spowodowane mentalnością lub brakiem możliwości.
@Tadeusz_Radziwill: Co ja uważam, a jak postępuje to dwie różne rzeczy. Dla każdego człowieka nadrzędnym celem powinna być reprodukcja gdyż tak działa całe życie na świecie. Pozbywając się tego skazujesz rodzaj ludzki bądź konkretną cywilizację na zagładę i #!$%@? potrzebne będą przyszłym pokoleniom twoje ambitne plany i wynalazki skoro nikt nie będzie z tego korzystał.
@pietryna123 A dlaczego powinna być nadrzędnym celem? Mnie przyszłe pokolenia średnio obchodzą i moje ambitne plany są dużo ważniensze. Nie ma to zresztą znaczenia, bo większość kobiet i tak chce mieć dzieci, tylko nie tak wcześnie, a tego tyczy się mapa - różnicy w wieku. Z takim podejściem jak twoje kobiety powinny żałować, że się rodzą, bo są sprowadzane do roli inkubatora.