Wpis z mikrobloga

Jak powszechnie wiadomo, sporo dziewczyn na portalach randkowych typu #sympatia, #badoo czy #tinder ma sprecyzowane i wyśrubowane wymagania odnośnie wzrostu partnera – i to często nawet wówczas, gdy im samym daleko do wzrostu modelek: albo kryteria typu, żeby pisali tylko faceci od 178, 180, 182, 185, 190 cm wzwyż, albo po prostu stwierdzenie, że tyle wzrostu ma prawdziwy/idealny facet, ale od biedy, jak będziesz miał te 3-5 cm mniej, to przy spełnieniu dodatkowych kryteriów (z zestawu prawdziwego faceta) możesz ubiegać się o strzępek atencji od takiej księżniczki i napisać.

Oczywiście na ogół nie działa to w drugą stronę, facet raczej nie odrzuci dziewczyny tylko dlatego, że nie ma ona ponadprzeciętnego wzrostu (w Polsce dla kobiet to ponad 165 cm, a dla facetów ponad 177 cm), nawet jeśli sam jest bardzo wysoki; nikt nie śmie powiedzieć, że dziewczyna mająca 160-165 czy nawet 155 cm wzrostu to karlica czy dziewczę od robienia fikołków. Nawet jeśli laska sama jest przeciętnego wzrostu, czyli wspomniane około 165 cm, a butów na wysokim obcasie prawie nigdy nie zakłada, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby od faceta wymagać magicznych 185 cm. W końcu przecież to musi być fajne i prestiżowe mieć faceta wyższego o głowę.

W sumie to nie dziwię się, bo dla mnie też wzrost dziewczyny jest trzeciorzędną sprawą i nie przeszkadzałoby mi nawet, gdyby dziewczyna miała 25 cm mniej (takie niskie często wyglądają słodko, a poza tym na zewnątrz zawsze można nadrabiać obcasami, zaś w łóżku w pozycji horyzontalnej wzrost cizi nie ma znaczenia). Liczy się za to dla mnie bardzo ROZMIAR CYCKÓW. Jest to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów wizualnych w ocenie atrakcyjności dziewczyny, obok wyglądu twarzy oraz długości włosów. Tak więc, drogie Panie (czy raczej mirabelki, jak to się tutaj zwykło mówić), przygotowałem wam specjalną tabelkę, która przedstawia Wam, jak to jest w waszymi cyckami w moim odczuciu:

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_vW3DotnXisqzDCOOzwfdTxPaVFUaEOi7.jpg
  • 21
@mrs_always_right: wiem, choć nie zawsze. Trafiają się szczupłe perełki z porządnymi kontenerami. Ale nawet jeśli pominąć ten fakt, to i tak wolę kobietę odrobinkę szerszą niż modeleczkę i niebędącą crossficiarą, ale za to z pełnym wyposażeniem na mleko, cycatą (nie piszę tutaj o loszkach z nadwagą, tylko po prostu o nieszczupłych/niechudych). Jeśli lwia część tłuszczu idzie kobiecie w cyce, to czemu nie.
@TinderNiespodzianka: Czyli około 25 lat i wierzysz w bajki. No cóż, nie będę kwestionować Twojej wiary. Napiszę tylko, że na wymagania nie patrzę, bo kobieta bardzo szybko zmienia zdania i wymagania.
Duże cycki powiadasz? I gdy ona leży na wyrze, te cyce leżą na niej jak krowie placki. Jeśli myślisz, ze tak samo sterczą, gdy ona stoi, wybacz, ale wyprowadzę Cię z błędu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy