Wpis z mikrobloga

@aswalt: Ale bezczelni XD Zrób tak, jak pisałam wyżej: aplikuj na te stanowiska, przebijesz wszystkich swoim doświadczeniem, a hajs dostaniesz większy XD Jak zobaczą Twoje CV to miny będą bezcenne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sepia: nie chce mi się kopać z koniem. Mam to szczęście, że mam możliwość dorobienia w inny sposób. Po prostu przestałem robić cokolwiek ponad to, co muszę zrobić. Odsyłam szefostwo do nowych fachowców.
@Sepia ja zacząłem 6 lat temu i moja aktualna pensja (brutto) wynosi 1.95 tego z czym zaczynałem prosto po studiach - trzecia praca w tym czasie
@Sepia: To nie. Nie znam Cię więc nie chce Ci dawać rad, ale pamiętaj że sami jesteśmy kowalami swojego losu. Nikt Ci nie da w życiu nic za darmo, więc trzeba się spiąć i działać.
@Sepia: Pracuje dopiero rok, ale z tego co wiem to w wiekszosci to tak wyglada... lepiej sobie zrobic wycieczke po korpo i ostatecznie wrocic do tego swojego "wymarzonego" niż czekac tu na awas. Nowi maja lepiej
@Sepia nie pracowałem w jednym miejscu dłużej niż 11 miesięcy, a to też tylko dlatego, że wyemigrowalem do miejsca, gdzie było średnio z pracą w ogóle. Kompletnie nie kumam jak można tak długo w jednym miejscu siedzieć.