Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Nwojtek pewnie z tego, że mu zaczęło śmierdziec. Ja czuję od zawsze jak śmierdze. Palę forwardy, albo mentole więc nie #!$%@? jakimś skretem, ale jednak czasem jak zapale normalnego to przeszkadza mi samemu to jak śmierdzi i że wszystko mi później przesiaka. Tylko że od kilku dni śmierdzi mi coraz bardziej
@klokupk: Nie przysięgaj, że nie weźmiesz, tylko przysięgnij co zrobisz, jeśli weźmiesz ;)
Np. że za każdy tydzień, w którym zapalisz, wstawiasz selfie w przebraniu surykatki.
@klokupk ja nie pale od roku po jakichś 10 latach. Rzuciłem z desmoxanem, musze przyznać że działa. Najpierw parę podejść a jak już się zdecydowałem to brałem go może z tydzień i potem już nie chciało mi się palić
@Kaplanka: przy paczce dziennie papierosów, które tak jakby muszę zapalić jest może z 5. Tzn może z 5 razy dziennie mnie łapie coś takiego, że muszę wyjść zapalić, bo organizm się tego domaga, nie przy żadnym stresie, nerwach tylko tak po prostu. Cała reszta jest wypalana przy czynnościach z którymi się przyzwyczaiłem do palenia. No typowo jak u każdego palacza - po seksie. Jak wychodzę z psem to muszę zapalić, jak
@Kaplanka: i ta paczka dziennie to nie jest przez 24h, bo pierwszą fajkę palę o 8 rano jak już odwiozę dziecko do żlobka, a ostatnią ok 21 jak wychodzę z psem na spacer. Więc około 20 papierosów w jakieś 13h więc z całkiem dużą częstotliwością
@klokupk: raz jak nocowałem u osoby palącej to dostałem świeżo uprane ręczniki. Jak spróbowałem wytrzeć twarz to myślałem że się porzygam, dym przesiąka jak cholera i nawet pranie nic nie daje.
@swango: w domu nigdy nie paliłem i nie palę, ani nikomu nie pozwolę, żeby palił. W aucie paliłem zawsze. Ale po tym wietrzę całe auto. Raz w tygodniu odkurzam, sprzątam i co miesiąc nowy zapach. Za każdym razem jak ktoś wchodzi czy to palący czy nie to zawsze gada, że ładnie pachnie. Nikt jeszcze fajek nie poczuł
@hermes600: tak, jutro pojade i zrobię. Nie wiesz własnie czy to badanie na które wejdę po prostu z ulicy, zapłacę i mi zrobią? Czy muszę się rejestrować miesiąc wczesniej?