Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki ()

Prowadzę usługowo księgowość dla małych firm na KPiR i ryczałcie.
Jestem etatową księgową w średniej firmie, księgujemy na pełnych księgach, a przed tą pracą kilka lat pracowałam w biurach rachunkowych.
Swoim biurem rachunkowym zajmuję się po godzinach już od dwóch lat, żeby troszkę dorobić i kto wie, może jak to się w przyszłości bardzo rozwinie to zrezygnuję z etatu. Mam kilka klientów, trochę znajomków, troszkę wykopków i trochę rodziny, ale chciałabym powiększyć to grono.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cen nie mam wygórowanych, głownie dlatego że nie wynajmuję lokalu tylko ogarniam to w domu.
Mieszkam we Wrocławiu, ale z prowadzeniem księgowości na odległość nie ma problemu, więc taguję też inne miasta.

#ksiegowosc #wroclaw #praca #szukampracy #dzialalnoscgospodarcza #opole #poznan #krakow #warszawa #gdansk #lodz #katowice #lublin #szczecin #trojmiasto
  • 78
@Magdalenaa:
Pomagałem komuś kto startował ze swoim biurem księgowym prawie od zera, mogę takie coś Ci poradzić jak poniżej w oparciu o własne doświadczenia. Skoro tu piszesz to też zakładam, że nie dysponujesz dużymi funduszami na reklamę. Osoba której pomagałem też nie miała takich funduszy i poniższe działania pomogły jej złapać trochę stałych klientów i łapie kolejnych.

Generalnie biur księgowych jest od groma i po prostu ciężko się przebić przez konkurencję
@ahaw: największa polska giełda twierdzi że ma ponad 400k aktywnych użytkowników. aż tyle to nie ma, ale rynek kryptowalut rozwija się w zastraszającym tempie. jako główny aspekt działalności na pewno nie, ale widziałbym krypto jako dodatkową dużą zaletę
@Magdalenaa @yoger: Również startowałem z biurem rachunkowym od zera. Nic z tego co napisał yoger nie bylo mi potrzebne. Na początek wystarczyły zwykłe ulotki które roznosiłem po okolicznych sklepach oraz 2-3 banery. Jak biuro jest dobre to reszta kręci się już pocztą pantoflową. Na dzisiaj (po ok. 5 latach od załozenia) biuro posiada około 60 klientów(15 na pełną księgowość), zatrudnia 2 osoby+ właściciel i nikt nie chce więcej. Powodzenia!