Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: Ha, widać, że wysokopoziomowiec

Jakbyś uruchomił parę razy i raz by zadziałało raz nie to dopiero miałbyś zagwozdkę, bo albo masz undefined behavior, albo race condition - tak czy tak masz problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ppawel: A Ty w pracy możesz sobie pozwolić na bezstresową długą zabawę z kodem podczas gdy jest cała lista zadań do wykonania? Owszem, mam płacone na czas, build trwa 15 minut, ale nie mogę sobie siedzieć 2 dni i powiedzieć reszcie zespołu: coś mi nie idzie, porobię sobie buildy co 15 minut przez cały dzień, jakby co to róbcie inne zadania za mnie.
  • Odpowiedz
@k1fl0w taka sytuacja: serwis zintegrowany z innym API. Dziala co drugi raz. API jest zamockowane, wiec nie ma mozliwosci ze jakis loadbalancer czy cos.

  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Czy świadome wykonywanie swoich zadań w taki sposób, że spowalnia się pracę zespołu to nadgorliwość? Wiem, to nie jest praca na taśmie, gdzie zbyt wolne ruchy rękami mogą spowodować różne konsekwencje, ale nieefektywna praca też może być chyba podstawą do zwolnienia (a na pewno do nieprzychylności przełożonych w udzielaniu premii/podwyżek).
  • Odpowiedz