Wpis z mikrobloga

Wracając do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/29124285/dziekuje-tinder-znam-ja-od-3-dni-spotkalismy-sie-w/
O około 19 pojechałem do jej domu oddalonym o 25km na wsi samochodem przy spotkaniu rzuciła mi się na szyje i wtulała mega się ciesząc ja też xd Poszliśmy na stacje powiedziałem że po hot doga ale kupiłem gumki bo nie miałem. Ona bardzo wesoła i pozytywna cały czas na mnie patrzyła szturchała itp widać że zabujana. Poszliśmy do jej domu po zdjęciu kurtki w jej pokoju zaczęliśmy się przytulać na jej łóżku , całować chwila przerwy oglądanie telewizji gadanie po godzinie zaczeliśmy sie rozbierać i jakoś to poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) doświadczenia zabardzo nie miała ale było fajnie. Jak wracałem do domu to było jej smutno i sie popłakała i nie może sie doczekać aż znowu przyjade. The end Tak w mega skrócie bo niechce mi sie pisać
#tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #wygryw #niebieskiepaski #tfwnogf #seks #podrywajzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
A pisałem w poprzednim wpisie, że pannice z psychologii to grupa wysokiego ryzyka jeśli chodzi o różnorakie zaburzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam widzisz, że laska po paru dniach zachowuje się jakbyś był jej wielką miłością, a zna Cię ledwie parę dni i do tego ten płacz na odchodne xD Teraz tylko czekać aż nastąpi switch osobowości i zacznie Ci robić chore jazdy z byle powodu albo odpali
  • Odpowiedz
Spotykalem się kiedyś z taka wariatka. Przyszło co do czego rozebrała się i nie pozwoliła dotykać potem już pozwoliła ale mówiła żebym włożył tylko trochę. #!$%@?
  • Odpowiedz