Wpis z mikrobloga

Z ciekawości weszlam na #tinder , ale tylko z ciekawości, bo mnie już przestało to bawić. Moj poprzedni profil usunęli bo cos miałam w opisie nie tak. Wiec zrobiłam nowe konto dodalam opis na szybko, zdjęcia. Zaczelam przesuwać profile, i wyszło ze jakieś 10 min od zrobienia konta skończyły mi się przesuwanie w prawo. Natomiast dosłownie co piaty profil nie miałam zesparowania. Tak to każdy dawał w prawo. Dziś z rana, o 10ich czasu sprawdzilam raz jeszcze i wyszło na to ze łączy mnie z każdym a do tego dochodzą co chwilę superlike.
Czy faceci w UK są tak zdesperowani ze dodają każda dziewczynę, czy cieszy ich oko Polka w Walli?
Dodam ze w Polsce nie miałam tak często par, a superlike było może z 2-3 na dzień, a nie co chwile.
Mam 107par od wczoraj wieczorem. Przez cały rok nazbieralam w Polsce może z 300-400
#tfwnogf trochę, bo muszą być zdesperowani
Pobierz
źródło: comment_bBijjZKeepyfyOePDnd7KaWpqgg0HKMf.jpg
  • 81
@alh3: A nie no, pewnie. Bo ja nie wychodzę do ludzi i nie widzę jak jest.

Powiem Ci jak jest. Przegrywy usprawiedliwiają sobie swoje #!$%@? właśnie takim gadaniem jakie Ty tu uskuteczniasz. Bo to nie ich wina, że mają trzydzieści kilogramów nadwagi, przetłuszczające się włosy. Nie, nie ich. To wina kobiet, bo wolą normalnego gościa/sebę/kogokolwiek innego niż Mirka-Kuca.

Weź stań facet z boku i się posłuchaj, bo pieprzysz jak potłuczony. Wraz
nie ich wina, że mają trzydzieści kilogramów nadwagi, przetłuszczające się włosy. Nie, nie ich. To wina kobiet, bo wolą normalnego gościa/sebę/kogokolwiek innego niż Mirka-Kuca.


@jestem_mike:

właśnie tacy ludzie najczęściej mają partnerkę a jak facet chodzi na siłownie, dba o dietę, ma zainteresowania, dobrze zarabia, do fryzjera chodzi co 5 tygodni to jest skazany na samotność.
A ja znalazłem na tinderze git laske. Matchy miała chyba z 1200 przez kilka tygodni. Mówi że licznik lajkow w ogóle nie schodzi poniżej 99+ Nie zdziwił bym się gdyby były tam tysiące polubien, ale nie będziemy wydawać prawie 70 zł żeby sprawdzić ile dokładnie
@alh3 moi faceci to zawsze byli 6-9/10, raz miałam taka słabą 5 jak nie 4.
Nawet w opisie niegdyś mialam "klubowe sebki mnie nie interesują". Nie jestem karyną. Sebki to najgorsza opcja zaraz po wykopowych przegrywach. Uważam że zbyt jesteś przewrazliwiony na tym punkcie dlatego to sie dzieje.
@Nooiiizy: w UK więcej ludzi korzysta z apki jak mniemam. Chociaż w Polsce masa ludzi ma smartfony, to Tinder nie jest jeszcze chyba aż tak zakorzeniony w świadomości. No i jestem pewien, że też byś miała mnóstwo matchy, bo tak to działa, że 20% najprzystojniejszych facetów tam bije się o 80% lasek, a jak jesteś ponad przeciętną to #!$%@?ą absolutnie wszyscy. Był o tym ciekawy artykuł: https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a
@jestem_mike:
jak sobie zaczynam przeczyć?
sebiksy i chady mają zwykle partnerkę a chad to nie tylko ktoś kto ma dobrą budowę ciała. Jest to osoba wulgarna, która zdradza i każda kobieta zna jego przeszłość seksualną, imprezuje, jest niewychowany.

@Nooiiizy:
załóż sobie fake konto na faceta i spróbuj się umówić z jakąś dziewczyną na randkę tylko nie wrzucaj zdjęć 10/10 tylko 7/10. Będziesz trochę w szoku jak żadna nie będzie chciała