Wpis z mikrobloga

Z ciekawości weszlam na #tinder , ale tylko z ciekawości, bo mnie już przestało to bawić. Moj poprzedni profil usunęli bo cos miałam w opisie nie tak. Wiec zrobiłam nowe konto dodalam opis na szybko, zdjęcia. Zaczelam przesuwać profile, i wyszło ze jakieś 10 min od zrobienia konta skończyły mi się przesuwanie w prawo. Natomiast dosłownie co piaty profil nie miałam zesparowania. Tak to każdy dawał w prawo. Dziś z rana, o 10ich czasu sprawdzilam raz jeszcze i wyszło na to ze łączy mnie z każdym a do tego dochodzą co chwilę superlike.
Czy faceci w UK są tak zdesperowani ze dodają każda dziewczynę, czy cieszy ich oko Polka w Walli?
Dodam ze w Polsce nie miałam tak często par, a superlike było może z 2-3 na dzień, a nie co chwile.
Mam 107par od wczoraj wieczorem. Przez cały rok nazbieralam w Polsce może z 300-400
#tfwnogf trochę, bo muszą być zdesperowani
Pobierz
źródło: comment_bBijjZKeepyfyOePDnd7KaWpqgg0HKMf.jpg
  • 81
@Nooiiizy: Bo w PL nawet na sex portalach ludzie mają kije w dupie i wciąż się wstydzą seksu. Na zachodzie jak chcesz się ruchać to żaden problem i nawet jak jesteś ogrem lub orczycą to szybko znajdziesz partnera.
@Nooiiizy: Przejdź się po ulicy i zobacz jak tamte kobiety wygladają. 3/4 to paszczury, a pewnie ta 1/4 szuka kogoś oczko wyżej niż oni. Nawet jeden brytyjczyk mi powiedział, że większość łądnych kobiet w uk to turystki, a polki same w sobie zazwyczaj są ładne i nawet rejestrował się na jakieś polskie randki w uk aby jakąś wyrwać :D.
@Nooiiizy: Jezus maria jakich wy wytłumaczeń szukacie. Na szybko jak wygląda Tinder:
-Dziewczyny ciągle dają dislike do czasu aż im się ktoś w oczy rzuci i wtedy jest like
-Faceci dają lajki nawet nie patrząc i tylko jak im się rzuci w oczy jakaś masakrycznie brzydka to dislike. Jak są pary to się dopiero sprawdza co za laska i jaki opis.

Tak jest w większości. Wiadomo, że nie każdy tak robi,
@Nooiiizy: po 1. Jesteś dla nich odrobine egzotyczna ( słowiańska uroda) 2. Jeśli mieszkasz tam krótko to dowiedz się jak wyglada tam podejście do związków ;) bo biorą to lekka ręka a seks na 1 randce to nic niezwykłego a raczej coś normalnego. Tam nie mówi sie ze wstydem o pójściu do łóżka na powrwszej randce. 3. Jak rozmawiałem to wielu (o wiele więcej niż w Polsce ) facetów ma podejście
@Nooiiizy: nawet jeśli coś by mnie bolało i jednak bym napisał coś tak żenującego tutaj to i tak wewnętrzny głos po przeczytaniu tego nie pozwoliłby mi tego wstawić xD niedowartościowana jesteś sloneczko :D
@Nooiiizy: Powiem Ci jak to wygląda, bo sam używam tindera w uk i mam porównanie z Pl. Nie jesteśmy zdesperowani, ale przesuwamy większość ładnych dziewczyn w prawo (bo czemu nie). Facetów na tinderze jest kilka razy więcej niż kobiet i lajkują większość profili. Babeczek jest mniej i są bardziej wybredne. Efekt jest taki, że facet ma jeden match na dzień (chyba, że wygląda jak jakiś Momoa), a Ty każdy chłop to