Wpis z mikrobloga

Z ciekawości weszlam na #tinder , ale tylko z ciekawości, bo mnie już przestało to bawić. Moj poprzedni profil usunęli bo cos miałam w opisie nie tak. Wiec zrobiłam nowe konto dodalam opis na szybko, zdjęcia. Zaczelam przesuwać profile, i wyszło ze jakieś 10 min od zrobienia konta skończyły mi się przesuwanie w prawo. Natomiast dosłownie co piaty profil nie miałam zesparowania. Tak to każdy dawał w prawo. Dziś z rana, o 10ich czasu sprawdzilam raz jeszcze i wyszło na to ze łączy mnie z każdym a do tego dochodzą co chwilę superlike.
Czy faceci w UK są tak zdesperowani ze dodają każda dziewczynę, czy cieszy ich oko Polka w Walli?
Dodam ze w Polsce nie miałam tak często par, a superlike było może z 2-3 na dzień, a nie co chwile.
Mam 107par od wczoraj wieczorem. Przez cały rok nazbieralam w Polsce może z 300-400
#tfwnogf trochę, bo muszą być zdesperowani
Nooiiizy - Z ciekawości weszlam na #tinder , ale tylko z ciekawości, bo mnie już prze...

źródło: comment_bBijjZKeepyfyOePDnd7KaWpqgg0HKMf.jpg

Pobierz
  • 81
@Nooiiizy: .2 lata temu bawiłem się tinderem w wawie. Brak zdjęcia twarzy, tylko opis i losowe obrazki.
1-2 lajki dziennie, 0-2 lajki tygodniowo gdzie moglo dojsc do spotkania bo panienka nie byla otyła, zdefomowana itd. Obstawiam że z ładnym foto i dziewczyna zamiast faceta to i w wawie było by podobnie jeśli jako anonimowe konto faceta tyle zgarnialem.
@alh3 ja rozumiem ze cie może odrzucił obiekt twoich westchnień, ale mieć kontent o tym to jeszcze większy przegryw xd.
Uwierz mi nigdy nie wybieralam facetów 10/10, bo wiedziałam jak to się skończy. Tacy znajdują dupy coraz to nowe. A taki zwykły facet nie brzydki nie jakiś super przystojny jest najlepszą opcja.
Nie wiesz ze w tinderze właśnie o to chodzi. O wybieranie po wyglądzie? Jeśli cie to boli to to aplikacja
@jestem_mike:
to są tylko moje obserwacje i się sprawdza. Wystarczy wyjść do ludzi i zobaczyć kto chodzi z dziewczyną a kto nie.

@Nooiiizy:

Tacy znajdują dupy coraz to nowe. A taki zwykły facet nie brzydki nie jakiś super przystojny jest najlepszą opcja.

w tym problem dlatego sebiksy/ chady mają powodzenie bo zwykle taki sebiks jest max 5/10 a dziewczyny wiedzą, że taki nie ma alternatywy więc się z nim umawiają