Wpis z mikrobloga

  • 1
Dostałam super awans i podwyżkę, schudłam 7kg, kupiłam mieszkanie i nadal żyje w spokojnym związku ze świetnym niebieskim :)
  • Odpowiedz
Zdałem prawko, kupiłem samochód, znalazłem pracę i od grudnia dostałem nawet podwyżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nowym roku chciałbym zrobić jakiś remont domu, polepszyć relacje towarzyskie i może jakiś #rozowypasek do tego? ( ͡º ͜ʖ͡º) A no i jakiegoś bloga zacząć prowadzić.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Urodziła mi się córka, zmieniłem pracę na lepszą, kupiłem największy set lego ever, kupiłem sobie kilka fajnych kart do MTG. Odwiedziłem dwa fajne miejsca za granicą. Udany rok.
  • Odpowiedz
@fortheworld: awans i podwyżka, stopniowe większe dbanie o wygląd (fryzjer, ubrania, perfumy, bieganie), co zaowocowało większą ilością seksu. Poza tym awans i podwyżka, choć chyba to c--j, nie sukces skoro podwyżka o 25%, a obowiązków 2 razy tyle xD
  • Odpowiedz
  • 0
- urodziłam syna (òóˇ)
- kolejny rok utrzymałam przy życiu córkę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- kupiliśmy z niebieskim nasz pierwszy w życiu nówka szmigiel auto z salonu (ʘʘ)
- zostaliśmy działkowcami (zajebista sprawa)
- zrealizowałam sporo udanych projektów związanych z moim hobby
- średnio raz w miesiącu wychodziliśmy z niebieskim na randkę (12 lat razem w tym
  • Odpowiedz
@fortheworld: Co mi dobrego wyszło: Zacząłem uczyć się programowania tak na poważnie i pierwsze projekty wrzucone na Github. Głownie Python, JavaScript, SQL. Jak dobrze pójdzie i 2018 nie będzie pechowy to w czerwcu lipcu pójdę do roboty lub chociaż praktyki
  • Odpowiedz