Wpis z mikrobloga

jak programista 15k to żaden wstyd przedstawić rodzicom


@TheRakQueen: Chwila, czy ja rozumiem, że poleciałabyś na kasę ? Bo jakby nie zarabiał 15k tylko np 1.5k to już odpada ?
@Nadrill: Nie wiem, czy się wiąże, ale wprost napisałeś, że powody, dla którego wykopki wyglądają tak jak po prawej, to: [...] polerowanie kapucyna. Teraz zmieniasz zdanie?


@Kliko: Nie wplywa bezposrednio (chociaz chodza legendy ze rosna wlosy miedzy palcami hehehe) ale posrednio tak.
Jak @Nadrill napisal - wiecej trzepania kapucyna - mniej energii i checi do robienia czegokolwiek.
Jak sobie trzepniesz to tylko napic sie MoutainDew dojsc ostatni kawalek pizzy i
@Ark00: Juz 4000 lat temu ludzie wiedzieli, ze rozkapturzanie mnicha zabiera nam energie. Mojzesz zanim dal 10 przykazan powiedzial wprost ze walenie kapucyna odejmuje duszy.
450 r p n e Sokrates zas mawial, ze walenie gruchy ujmuje nam surowicy z kregoslupa przez co jestesmy oslabieni, bez energii i mamy predyspozycje do posiadania Bordo na Wykopie.

Wiec co najwyzej Twoj poziom testosteronu po kilku dniu nie walenia sprawi ze owszem zalozyc pęto
Wiec co najwyzej Twoj poziom testosteronu po kilku dniu nie walenia sprawi ze owszem zalozyc pęto na szyje, ale jakiejs swojej kolezance


@loczyn: Ale nie mówiłem, że, nie walenie nie daje energii. Kim ja jestem by negować zdanie pradawnych mędrców, którzy tysiące lat temu już to ogarnęli. Po prostu wtedy nie znali jeszcze depresji :p Ja zaraz dojdę (hahaha) do 100 dni celibatu i jakoś prędzej założyłbym pętle sobie. ( ͡