Wpis z mikrobloga

ok, dalas fotke faceta na tyle przystojnego ze zakola nie robia mu krzywdy


@Pawlikowski-33: Pierwszy z google. Siwiejący, stary, zmarszczki, zakola, mogłam naprawdę wybrać lepiej.

no niektorzy to chyba do anoreksji, bo ja cale zycie bylem i jestem szczuply (80/183) i szczeki nigdy nie mialem
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: >Pierwszy z google. Siwiejący, stary, zmarszczki, zakola, mogłam naprawdę wybrać lepiej.

fakt starzejący się - ale z klasą
przeciętny polski janusz w jego wieku wyglada jak gowno
poza tym do prezentowania fryzur nie biora
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: pierwszy raz jak to zobaczyłem pomyślałem że o #!$%@? tu chodzi normalne ryjce, pewnie znowu jakies wysrywy debil od Red piłka ale ktoś dodał druga grafikę z dziewczyną. I #!$%@? okazało się prawda na 100% :/
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: wiekszosc wykopkow tak wyglada jak po prawej. powod jest prosty: zla dieta napedzana slodkimi napojami i kebabami ktore sa tak wielbione na wykopie, do tego polerowanie kapucyna i zla cera. no i co najgorsze - wiekszosc to potomkowie chlopow, ktorzy ze 100 lat glownie orali pole i rozmnazali sie miedzy pobliskimi babami ze wsi. widze czasem tez posty ze jest sie wykopkiem 15k ale z morda jak ziemniak -
  • Odpowiedz
nie bedzie miec ladnej fryzury bo jest zakolarzem

poza tym mozna byc szczuplym i miec okragla morde


@Pawlikowski-33: skinny fat może mieć fałdy na mordzie tak samo jak i slim fat. Mirabelkce chodziło by spalić tłuszczu nieco ( dobra dieta i troche sportu) to i z mordy zejdzie tłuszcz. JEst do groma ludzi niby szczupłych ale z tłuszczem na mordzie czy z oponą. Ikrywają często smalec pod zarostem, co jest
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

postuj w temacie ktory odnosi sie tylko do wygladu

musiej koniecznie wtracic ze HURR CHARAKTER NAJWAZNIEJSZY


boze femki dajcie sobie juz spokoj z przekonywaniem calego swiata jakie dobre serduszka macie - jesli macie to super ale temat nie
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

No właśnie nie, bo jakiś czas temu spodobał mi się facet z zakolami, i to wiele większymi niż u kolesia ze zdjęcia.


nie mowie ze kazdy facet z zakolami wyglada zle, mowie ze czesciej podobaja sie ci bez zakoli
facet z silna linia szczeki i widocznymi kosciami policzkowymi, majac zakola, dalej bedzie
  • Odpowiedz