Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. W wigilie dałem wpis na fb o tym jak to ludzie na moim osiedlu fatalnie parkują itp. Dziś w nocy moja znajoma i jej chłop zaczęli do mnie wypisywać, ze porysowalem im auto i ten wpis to dowód. Już oczywiście zgłosili mnie na bagietach. Co robić? #trudnesprawy #pytanie #prawo
  • 114
  • Odpowiedz
@maccyp skoro nie zrobiłeś to nie masz czym się martwić. Twój wpis to dowód na to że Cię to denerwuje. Przesłuchaja Cię i tyle. Swoją drogą co to za znajomi, którzy zamiast wyjaśnić z Tobą sprawę jadą na bagiety? Pewnie sam porysowal samochód aby wyciągnąć odszkodowanie
  • Odpowiedz
@maccyp uuu stary, #!$%@?. Ja właśnie wyszedłem z więzienia po 10 latach za coś takiego. Też zgłoszenie na podstawie posta na facebooku. Idź na współpracę, może dadzą Ci mniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@HAL__9000: ja rozumiem. Zastanawiam się czy nie wytoczyć im procesu i zniesławienie. Ten typek na swoim profilu wyzywa od cweli, #!$%@? itd osobę która mu to zrobiła (z błędami ortograficznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nie napisał, ze to o mnie chodzi ale jego baba na profilu już wrzuciła screen z moim postem i info ze to ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz