Wpis z mikrobloga

nie dość ze nie powinien istnieć, to nie odzwierciedla content'u


@myszka_szara: jeżeli marzysz o samicach z niewykształconymi drugo- i trzeciorzędowymi cechami płciowymi to mam dla ciebie dwie informacje.

  • Odpowiedz
@myszka_szara: a jak ma niby odzwierciedlać content? takie rzeczy to na TORze xD Tutaj są laski, które są powyżej 15/18 roku a wyglądają prokuratorki. Dla takiego 30 latka jak ja to nawet studentka 1 roku to prokuratorka, ostatnio w sklepie się zdziwiłem jak taka zapłaciła kartą i gadała coś że jutro ma kolosa, byłem święcie przekonany że to co najwyżej licealistka
  • Odpowiedz
ostatnio w sklepie się zdziwiłem jak taka zapłaciła kartą i gadała coś że jutro ma kolosa, byłem święcie przekonany że to co najwyżej licealistka


@cezarysek: Też miałem podobną akcję. Dziewczyna przede mną kupowała jakieś pierdoły i do tego dwa piwa. Ja zdziwiony, że takiemu dzieciakowi ot tak alko sprzedają, ale OK - może ma 18 a młodo wygląda. Okazało się, że dziewczyna ma 24 lata i mężowi piwko kupiła.
  • Odpowiedz
@idiot: Generalnie kiedyś ja miałem 18-20 lat to myślałem że laska może mieć 14 lat, okłamać kolesia i potem gościu idzie do pierdla. Ale im starszy jestem tym bardziej widzę że taki 30+ ruchający 13-14 latkę to nie przypadek.
  • Odpowiedz
@idiot: Generalnie kiedyś ja miałem 18-20 lat to myślałem że laska może mieć 14 lat, okłamać kolesia i potem gościu idzie do pierdla. Ale im starszy jestem tym bardziej widzę że taki 30+ ruchający 13-14 latkę to nie przypadek.


@cezarysek: czemu w ogóle nie rozumiem tego co napisałeś? To po polsku? xd
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Więc jeszcze raz, rozłoże to na czynniki pierwsze skoro za trudne

1) kiedyś miałem 18-20 lat
2) wtedy myślałem, że to niesprawiedliwe, że gdy np: laska ma 14 lat i okłamała kolesia na temat jej wieku, powiedziała że ma 16 no i się potem ruchali
3) koleś idzie do pierdla za #!$%@? małoletniego
4) aktualnie mam
  • Odpowiedz
Tutaj są laski, które są powyżej 15/18 roku


@cezarysek: tutaj prawie wszystkie są powyżej 30 tylko z kitką i już wszyscy wołają o policje, 18-20 to tu ze świecą szukać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz