Wpis z mikrobloga

@chopak: Cóż, uczą nas tylko tych znaków V /\ => <=> i tego co znaczą. Na jakich przykładach to już nie pamiętam, ale logiki takiej jak na studiach nie widziałem. A twierdzenia się mi akurat, a pamiętaj, że byłem na humanie, po prostu podawało na tacy i jak to mówił facet "rzemiosło artystyczne", czyli podstawiać do wzorów i wyjdzie git
@13ooK: A z jakim przedmiotem na studiach masz problem tak w ogóle? Proponuję korepetytora na poziomie liceum. Może trochę siara, ale po taniości i skutecznie.
@chopak: Jeśli chodzi o przedmioty, to tylko matematyka. Jestem na logistyce, wyd. ekonomiczny, więc uczymy się różnych rzeczy od podstaw marketingu po podstawy zarządzania z podstawami logistyki w środku. Korepetytor, cóż, chodziłem do korepetytorów w liceum czasami. Wychodziło to lepiej, gorzej, ale teraz myślę, że przez ten miesiąc, który został do sesji, więcej wydam na samych korepetytorów otrzymując stosunkowo mniej niż gdy kupię to, co jest online.
@chopak: Nie wiem, domyślnie chyba i tak są tylko aprioryczne, a te łatwo przełknąć bez logiki. Kiedyś na korkach pokazałem komuś dowód nie wprost i zrobił tylko bardzo duże oczy. Bardzo mnie to zdziwiło.